Skocz do zawartości

Problem ze sterownikiem karty graficznej.


nnoorrdd

Polecane posty

Witam, borykam się z problemem, który doprowadza mnie do szału. Dokładniej to chodzi mi o komunikat. Sterownik ekranu nvidia windows kernel mode driver przestał działać. W piątek podczas oglądania filmu na youtub zgasł monitor i musiałem komputer zrestartować, po restarcie wszystko działało elegancko. W sobotę oglądałem jakiś filmik i stało się to samo, ale po chwili obraz się pojawił z tym komunikatem. Zacząłem przeinstalowywać sterowniki i wydawało się, że jest ok. Do dzisiaj, podczas oglądania filmu wyłączył się monitor i kaplica. Dodam, że od 10 rano katowałem w Battlefielda 3 prawie siedem godzin, potem grałem w Metro LL, i jeszcze dowaliłem Warhammera Space Marnie. I nic nie wywaliło. Widocznie coś jest nie tak z YouTub. Karta graficzna to Geforce GT610 i nigdy nie sprawiała mi problemów, zresztą od trzech tygodni gram na niej w Battlefielda 4 cat2.png Wygląda na to, że karta jest sprawna, bo żadnych artefaktów nie wywala, i ani razu mi ten komunikat się nie pojawił podczas grania, komputer razem z kartą ma 4 miesiące, a największa temperatura jaką odnotowałem, to 72 stopnie podczas grania w FarCry 3 Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przez 4 dni nie wchodziłem na youtub. Chciałem sprawdzić czy to też w grach się zdarza. I dzisiaj wlazłem na yt i podczas oglądania filmiku obras zrobił się czarny, następnie zobaczyłem pulpit i na dole w chmurce Sterownik ekranu nvidia windows kernel mode driver przestał działać ;( Może ktoś mi pomóc? Gram co dzień, i nigdy w grze nie wywaliło tego komunikatu. Temperatura maksymalna jaką odnotowałem to 75 stopni podczas grania w Battlefielda 3 i 4 A grałem prawie 8 godzin :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 różnych wersji sterowników wypróbowałem i dalej to samo. zrobiłem wszystko według poradnika z tego forum :) Zauważyłem, że dzieje się to podczas przełączania na inny film. Klikam ładuje się strona z nowym filmem, i w tym czasie to się dzieje. Teraz używam przeglądarki Firefox, może ten problem tylko w Operze występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...