Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WonszPL

Puzzle Quest

Polecane posty

Ja mam taki sam problem jak demogorgon ,a dodatkowo w rekordach z internetu pisze "Nie udało się połączyć z internetową tabelą rekordów". I jeszcze jedno: jaka jest obecna wersja gry (ja mam 1.02)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie gdy chciałam rozwinąć umiejętności płacąc za to w swoim mieście pokazuje mi, że żeby to zrobić musze złożyć darowiznę w świątyni :blink:

z tą świątynią to było coś takiego że trzeba było ją wybudowac w swoim zamku i potem można było chba za złoto ale nie jestem pewien wykupic jakieś zdolności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie gdy chciałam rozwinąć umiejętności płacąc za to w swoim mieście pokazuje mi, że żeby to zrobić musze złożyć darowiznę w świątyni :blink:

z tą świątynią to było coś takiego że trzeba było ją wybudowac w swoim zamku i potem można było chba za złoto ale nie jestem pewien wykupic jakieś zdolności

Ano dokładnie tak. Świątynia jest jednym z budynków w mieście i można w niej wykupić za złoto dodatkowe punkty do umiejętności. Kiedy już mamy max lvl to jedyny sposób żeby podnieść statystyki (nie licząc ekwipunku :P). Wystarczy podbić kilka miast i złota leci wystarczająco dużo żeby się conieco nauczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie tam podbija się te kilka miast wokół startu i lata międzie selentią a wybrzeżem, drakenburg czy jakoś tak. Ale to nudne, ja tam dla kasy zrobiłem sobie ekwipunek na runach greed i chaos (+20 złota po wygranej bitwie*+150% = 4 przedmiociki po 50 kasy = +200 po wygranej bitwie :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie, jak uruchomic gre Puzzle Quest?

Gra nie uruchamia sie, tzn. pojawia sie czarne ekran, a kursor zamienia sie w klepsydre... mozna tylko wylaczyc ALT+Tab...

Ma ktos jakis pomysl?

-> DirectX najnowszy

-> sterowniki do grafiki najnowsze

-> sterowniki do plyty glownej najnowsze

-> wersja gry 1.02

-> zadne fixy, uruchamianie bez dzwieku, podmiana dll'i /tych z creativa tez/ nie pomagaja

pz

k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ta gra ciężko odpala ale na ogół wystarczy poczekać kilkanaście sekund i rusza, czasami potrafi nie ruszyć i przez dwie minuty ale później działa już normalnie, więc może trochę cierpliwości a gra ruszy. Swoją drogą dziwne jest to że jak grałem w wersję angielską to nie miałem tego problemu, dopiero przy polskiej wersji gra odpala jak chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ta gra ciężko odpala ale na ogół wystarczy poczekać kilkanaście sekund i rusza, czasami potrafi nie ruszyć i przez dwie minuty ale później działa już normalnie, więc może trochę cierpliwości a gra ruszy. Swoją drogą dziwne jest to że jak grałem w wersję angielską to nie miałem tego problemu, dopiero przy polskiej wersji gra odpala jak chce.

To prawda!! Już pół godziny nad tym siedziałem. Nowe sterowniki, wyłączanie przyspieszenia DirectX, restarty systemu... a tu wystarczyło poczekać! Dzięki za podzielenie się doświadczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...