Jump to content
creha

Pomocy! win8

Recommended Posts

Kupiłam laptopa hp paviliona g6 (http://i1-news.softpedia-static.com/images/news2/HP-Pavilion-g-Series-Notebooks-Also-Receive-AMD-Llano-Processors-2.jpg). Na początku było wszystko super fajnie, lapek działał bardzo szybko, nie miałam problemów z używaniem sprzętu, aż tu nagle kaboom.. Laptop zaczął się resetować, kilkanaście razy pod rząd. Potrafił włączyć się na dwie minuty po czym znowu się resetował. Cały czas z komunikatem 'Your PC ran into a problem..'. http://ipcreboot.com/wp-content/uploads/2013/05/Windows-8-Error.png . Teraz jak się włącza to jest tylko napis HP i na dole kółeczko ładowania, później miga ten niebieski ekran z 'Pc ran into a problem', a później ekran się świeci, ale nic na nim nie ma. Nawet nie wiem jak się robi format, a z kolei wiem, że jak zrobię format to będę musiała wgrywać windowsa na nowo (tak?), a nie mam win8 nigdzie, bo był wgrany w lapka bezpośrednio.

Hajsów na naprawę też nie mam, więc do serwisu nie ma co iść. Ktoś może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli system jest wgrany przez producenta to powinna być opcja w stylu "odzyskiwanie systemu". Czyli postawienie systemu na nowo bez potrzeby wsadzania żadnych płyt itp. Wszystko odbywa się w fajnym ładnym menu. (Mam samsunga i tam takie coś tam jest.)

Zawsze możesz zadzwonić do hp i się zapytać co robić ;) Ale najpewniej doradzą format, a miły pan przeprowadzi Cię przez cały proces.

Ale pod warunkiem ,że hp samo wgrało system.

Mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...