Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Titanum

XBOX 360 - GTA Online na dysku twardym.

Polecane posty

Witam.

Mam jedno zasadnicze pytanie. Przeglądając internet, fora itp. dowiedziałem się tylko, że gra GTA V zajmuje około 8 GB na dysku twardym konsoli XBOX 360. Nasunęło mi się pytanie, na które nie znalazłem nigdzie odpowiedzi, dlatego kieruję je do Was. Chciałbym się dowiedzieć ile GB pamięci zajmuje tryb multiplayer, tzn. GTA Online, ponieważ nie wiem, czy starczy mi miejsca na dysku :( Nie wiem czy sam tryb zajmuje jakąś część dysku, ale wiem, że na pewno aktualizacje. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, prosiłbym o szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V na Xboxa jest na 2 płytach. Dla jak najwięszej płynności gry Rockstar zaleca instalować obie płytki na dysku twardym a najlepiej jedną na twardzielu a drugą na pendrive. Razem zajmuje to około 2 x 7 GB. W tym masz już multi gdyż GTA Online korzysta z zasobów (plików) trybu singleplayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - mój błąd - instalację jednej płyty na dysku a drugiej na pendrive zalecał jakiś portal o grach :) pomyliłem się. W każdym razie nie wyobrażam sobie instalacji tylko jednej płyty podczas gdy druga szaleje w napędzie konsoli - szkoda napędu, płyty i ten hałas :) ja zainstalowałem tak jak napisałem na początku i nie miałem żadnych problemów z grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...