Jump to content
Titanum

XBOX 360 - GTA Online na dysku twardym.

Recommended Posts

Witam.

Mam jedno zasadnicze pytanie. Przeglądając internet, fora itp. dowiedziałem się tylko, że gra GTA V zajmuje około 8 GB na dysku twardym konsoli XBOX 360. Nasunęło mi się pytanie, na które nie znalazłem nigdzie odpowiedzi, dlatego kieruję je do Was. Chciałbym się dowiedzieć ile GB pamięci zajmuje tryb multiplayer, tzn. GTA Online, ponieważ nie wiem, czy starczy mi miejsca na dysku :( Nie wiem czy sam tryb zajmuje jakąś część dysku, ale wiem, że na pewno aktualizacje. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, prosiłbym o szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

GTA V na Xboxa jest na 2 płytach. Dla jak najwięszej płynności gry Rockstar zaleca instalować obie płytki na dysku twardym a najlepiej jedną na twardzielu a drugą na pendrive. Razem zajmuje to około 2 x 7 GB. W tym masz już multi gdyż GTA Online korzysta z zasobów (plików) trybu singleplayer.

Link to comment
Share on other sites

Ok - mój błąd - instalację jednej płyty na dysku a drugiej na pendrive zalecał jakiś portal o grach :) pomyliłem się. W każdym razie nie wyobrażam sobie instalacji tylko jednej płyty podczas gdy druga szaleje w napędzie konsoli - szkoda napędu, płyty i ten hałas :) ja zainstalowałem tak jak napisałem na początku i nie miałem żadnych problemów z grafiką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...