Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Titanum

XBOX 360 - GTA Online na dysku twardym.

Recommended Posts

Witam.

Mam jedno zasadnicze pytanie. Przeglądając internet, fora itp. dowiedziałem się tylko, że gra GTA V zajmuje około 8 GB na dysku twardym konsoli XBOX 360. Nasunęło mi się pytanie, na które nie znalazłem nigdzie odpowiedzi, dlatego kieruję je do Was. Chciałbym się dowiedzieć ile GB pamięci zajmuje tryb multiplayer, tzn. GTA Online, ponieważ nie wiem, czy starczy mi miejsca na dysku :( Nie wiem czy sam tryb zajmuje jakąś część dysku, ale wiem, że na pewno aktualizacje. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, prosiłbym o szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

GTA V na Xboxa jest na 2 płytach. Dla jak najwięszej płynności gry Rockstar zaleca instalować obie płytki na dysku twardym a najlepiej jedną na twardzielu a drugą na pendrive. Razem zajmuje to około 2 x 7 GB. W tym masz już multi gdyż GTA Online korzysta z zasobów (plików) trybu singleplayer.

Link to comment
Share on other sites

Ok - mój błąd - instalację jednej płyty na dysku a drugiej na pendrive zalecał jakiś portal o grach :) pomyliłem się. W każdym razie nie wyobrażam sobie instalacji tylko jednej płyty podczas gdy druga szaleje w napędzie konsoli - szkoda napędu, płyty i ten hałas :) ja zainstalowałem tak jak napisałem na początku i nie miałem żadnych problemów z grafiką.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...