Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feniksmati

Telefon mniej niż 700zl

Polecane posty

Witam

Mam bardzo ważne wymagania co do kupna telefonu.

Czy możecie mi polecieć jakiś telefon który zawiera:

-androida

-1gb Ramu

- dwurdzeniowy procesor

-wolałbym z dużym ekranem

-stan nowy nie uzywany

Telefon będzie przeznaczony do słuchania muzyki, grania, opcjonalnie do internetu.

Nie zależy mi tak bardzo na filmach i zdjęciach. Wolałbym wydać do 700zl (ewentualnie do 800zl ale to juz jest max)

Jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowszych telefonów zobacz sobie Samsunga Galaxy Core. Posiada wszystko to co chcesz i w 700zł się wyrobisz. Jeżeli wolisz trochę starszy model, ale równie dobry poszukaj SGS2, w tej cenie powinieneś znaleźć.

Jeżeli chodzi o inne marki, to warto się jeszcze zainteresować telefonem sony xperia L. Podobny model do galaxy core, z tym że posiada lepszy układ graficzny. Jeżeli lubisz grać w bardziej wymagające gry, xperia L powinna być dla ciebie odpowiednia.

Ciekawy, trochę starszym modelem może być też LG L9. Posiada duży ekran (4.7"), dwurdzeniowy procesor i 1gb ramu, czyli tak jak powyższe modele. Jeżeli Ci się podoba, również jest to ciekawa opcja. Warto też wspomnieć, że L9 został wprowadzony na rynek w sierpniu 2012 roku, więc jest to telefon, który ma prawie 1.5 roku i producent może go olać pod względem aktualizacji systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciekawy model, ale sam bym go nie wybrał, ze względu na słaby układ graficzny (adreno 203)

"Piętą achillesową specyfikacji, tego aspirującego do przedstawiciela solidnej średniej półki smartofnu, miał być układ graficzny"

Jedak jak nie będziesz grał w jakieś wymagające gry, powinien ci wystarczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ci przybliżone zestawienie najpopularniejszych układów graficznych:

Adreno 200 -> Adreno 205 & Mali-400MP -> Adreno 203 & Mali-400MP2 -> Mali-400MP4 -> Adreno 220 & Adreno 305 -> Adreno 225 -> Adreno 320 -> Adreno 330

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...