Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matmro57

gigabyte gtx 560 czy radeon xfx 6870

Polecane posty

posiłbym o bezpieczne jakie max napięcie mogę daj i ustawić taktowanie rdzenia i pamięci

czyli mogę spokojnie ustawic na piecie odrazu na 1100mV?

a jak z rdzeniem i pamięciami tak żeby było wydajnie ale tez nie na max żeby nie chodził zbyt głośno bo nie stety jeden wiatraczek tylko

a jak sprawdzic czy jest wzrost wydajnosci jakim progralem bo mam 3dmark adventure

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu, bo może być to zbędne. To niestety jest czasochłonne, ale tak jak pisałem - zwiększaj powoli.

Co do taktowań to nie wiem ile maks, musisz sam to określić. Powyżej 900 MHz możesz już odpuścić, myślę.

Oczywiście wszelkiej maści 3DMarków możesz używać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z pameiciami mam teraz 2060

no mam jeden wbudowany tylko

no bede ropbił tak bede zwiekszłą co 5nV i maks na rdzeniu ustawie 900mhz a co z pameiciami

eh nei moge zwieszyc napiecia klikam apply ustawiam wiesze napiecie o 5 mV a to mi wraaa do poprzedniego a w ustawieniach mam zaznaczone ze moge sobie zmieniac napiecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz nei to ejst tak jak dam mniej niz 1050 mv to mi od standartowego ajak dał np 1055 to mi ustawi 1050mV

moe byc cos takiego jak w moim przypadku ze np moge ustawic 1050mv ?

ustawie tam napiecie 1050mV rdzeń 900mhz a pameici zostawie narazie 2060 bo nie wiem na ile najlepije ? i zrobie test

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...