Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maszyn

Warhammer 40k

Polecane posty

Figurki sprzedam zestawami lub całościowo , co do bossów moge sprzedac samych bossów. Cena do ustalenia w razie pytań zadzwoń 663796136

Mam do sprzedania cała armię orkow, nie chce mi sie liczyc na ile punktow, ale na oko podam, ze z 4tys pktow

spokojnie mozna wyciagnac smile_prosty.gif

9x zestaw ork boyz (w tym 27 pomalowanych a reszta z podkladem czarnym) 630zl + 27x 5zl - 765zl

1x Kodeks orkow pl - 80zl

1x torba feldherr przerobilem (miejsce 96 na figurki typu boyz i 6 na figurki typu ghazgul) . - 100zl

1x ork warboss metalowy pomalowany i posklejany - 60 + 20zl malowanie itp. - 80zl

5x komandos metalowe - 100zl

5x ork nobz metalowe z ciezkim pancerzem - 5x 50zl + 60zl za 2x malowanie, jedna pomalowana ale nie wiem czy sie spodoba i 2 z podkladem czarnym - 310zl

3x helikopter mniejszy - 3x 20zl - 60zl

1x space marine rhino pomalowany i przerobiony - 150zl

1x ork truck ( posklejany, czarny podklad, probowalem malowac ale nie wyszlo) - 90zl

3x kila kans plastikowe nowy model - 110zl

2x kila kans metalowe w tym jeden pomalowany - 140zl

1x - moj wlasny orkowy pojazd, ktory wyszedl mi rewelacyjnie - 100zl

1x ork painboy z grotem - 50zl

2x ork nobz zestaw (7 pomalowanych) - 120zl + 7x 10zl malowanie - 190zl

Do tego dolaczam moje miejsce pracy, czyli specjalnie wykonany przenosny stolik do malowania z miejscem na farbki, bitzy, pedzelki cos na wzor stolnicy i do tego 29 farbek wraz z 3 pedzlami detail, standard, i jeszcze mniejszy niz detail i jeden wielki do pojazdow, moja kolekcje bitzow. (farbki otwierane i uzywane dlatego 5zl za sztuke a pedzelki i bitzy gratis) smile_prosty.gif

Mysle, ze cena nie odbiega bardzo od tej gdyby sie kupilo wszystko nowe ze sklepu roznica to jakies 200zl za malowanie i 100zl za moj pojazd, ktory mozna wykorzystac jako transporter lub czolg smile_prosty.gif

Zdjecia moge przeslac osoba zainteresowanym. ktore napisza do mnie

kontakt :

gg - 49355075

e-mail - etnar18@gmail.com

Figurki sprzedam zestawami lub całościowo , co do bossów moge sprzedac samych bossów. Cena do ustalenia w razie pytań zadzwoń 663796136

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...