Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MonsterPunch

Monster Beats By Dr.Dre Solo HD - Oryginał ?

Recommended Posts

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy Beats'y z tego sklepu są oryginalne ponieważ kosztują dziwnie tanio a mianowicie 548 zł - http://www.eukasa.pl/sluchatka-beats-solo-hd-cerne/#

I przy okazji, jeżeli ktoś z was ma te słuchawki to proszę o konstruktywną opinię na ich temat a nie komentarze w stylu "Nie kupuj ich, lepiej weź te". Już wystarczająco naczytałem się opinii osób, którzy nigdy nie mieli tych słuchawek na uszach, a cały czas je krytykują.

Z góry dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

I przy okazji, jeżeli ktoś z was ma te słuchawki to proszę o konstruktywną opinię na ich temat a nie komentarze w stylu "Nie kupuj ich, lepiej weź te". Już wystarczająco naczytałem się opinii osób, którzy nigdy nie mieli tych słuchawek na uszach, a cały czas je krytykują

Tyle, że to prawda. Nie muszę nawet ich mieć na uszach. Wystarcza mi doświadczenie, podstawowa wiedza na temat urządzeń elektronicznych i metryczka parametrów żeby powiedzieć, że Beatsy to najzwyklejszy skok na kasę. Żeby nie było - miałem raz styczność z tym szmelcem dzięki uprzejmości kolegi, który dał się wrobić i cały czas miałem wrażenie, że moje "pchełki" za 50zł grają lepiej. Co ciekawe czytałem opinie mówiące, że ludzie częstokroć kupowali podróbki, które grały lepiej od oryginałów, a to już mówi samo za siebie.

Chcesz dobre słuchawki? Podaj budżet i wymagania, a pomożemy ci coś dobrać, tylko na litość boską... Zapomnij o tych Beatsach...

Link to comment
Share on other sites

Ok, fajna opinia tylko pytanie było czy te Beatsy są oryginalne. Słuchawki mogę kupić maksymalnie za 600 zł i dlatego wybrałem Beatsy Solo bo szukam słuchawek nie dużych z fajnym basem, ładnie wyglądających oraz dlatego, że cena na tej stronie wynosi 548 zł gdzie np. na większości portali kosztują one 700 - 800 zł.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie potrzebujesz czegoś o niższej impedancji, bo w przeciwnym razie słuchawki nie "rozgrzeją" się poprawnie.

Na twoim miejscu poszukałbym Grado SR60/SR80, lub Alessandro MS-1. To sprzęt quasi-audiofilski z niezłym basem i relatywnie niską impedancją. Mimo to poszukaj jednak jakiegoś niedrogiego DAC'a, bo dzięki niemu te modele rozwijają skrzydełka.

Nie będzie mnie przez jakieś pół godziny, jakbyś miał jakieś pytania, to niestety będziesz musiał zaczekać :P

Link to comment
Share on other sites

Ja również jak XeoN polecam A-T.

W ramach sprostowania - za odtwarzanie domowe uważam podłaczenie słuchawek do wieży/komputera, dlatego też właśnie poleciłem Grado i Alessandro i rzeczywiście - na sprzęcie przenośnym, bez DACa trudno od nich wymagać cudów.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...