Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samnitar

Fotel pod konsolę, replikę ASG JG070MG.

Polecane posty

Cześć, mam do sprzedania fotel pod konsolę ze Star Treka (a właściwie nim tylko sygnowany) oraz replikę ASG JG070MG (poczciwa imitacja MP5). Pytania możecie słać na PW albo na skype - samnitar. Specyfikacje/informacje daję niżej.

  • Fotel dla gracza z limitowanej edycji Star Trek Video Game, nowy. Zdobyłem go w konkursie, ale okazał się większy niż myślałem - a niestety w moim pokoju brak miejsca. Świetna opcja dla konsolowych zapaleńców, ale także dla PC'towców, którzy w odróżnieniu do mnie mają za dużo miejsca w pokoju.

  • Opis fotela:

- zaprojektowany specjalnie do słuchania muzyki, łączy się z iPodem oraz odtwarzaczami mp3 i CD

- doskonale współpracuje z Twoim TV, DVD, Xbox 360, Playstation 3 i innymi sprzętami (telefony, PC)

- unikalny wbudowany system dźwiękowy wzmacnia dźwięk i zwiększa jego jakość, posiada panel dzięki czemu można regulować głośność i basy

- wbudowany subwoofer o regulowanej mocy, głośniki 2-4" wbudowane w zagłówek, winylowe obicie zakrywające ramę fotela

W skład wchodzą fotel oraz dwa kable -jeden zasilający fotel oraz jeden z przejściówką pozwalający podłączyć się do dowolnego sprzętu. Polecam, może posłużyć jako głośnik dla wybrednych!

Replika AEG wyprodukowana przez firmę JG, sprzedaję ją, jako, że potrzebuję sprzętu o lepszej mocy. Była prezentem od wujka, więc jest nowa, nie miałem okazji jej używać. Zakupiona ze sklepu taiwangun, wciąż posiada 12-miesięczną gwarancję, którą naturalnie dołączam wraz z repliką. Metalowy gearbox, co jest naturalnie podstawą. Całość wykonana z poczciwego ABSu + części metalowe. Więcej informacji niżej.

Nazwa: JG070MG

Producent: JG

Napęd: elektryczny

Gearbox: v.2 (metalowy)

Wykonanie: metal + ABS

Prędkość wylotowa: 360 fps

Pojemność magazynka: 250 kulek (Hi-Cap)

Długość: 71,5cm

Waga: 1750g

Dodatkowe informacje:

Tryb ognia: ciągły, pojedynczy

Hop-Up: tak, regulowany

Blokada spustu: tak

Gwarancja:

12 miesięcy

Replika firmy JG drugiej generacji.

W skład zestawu wchodzi:

- JG070MG

- magazynek

- akumulator 1100 mAh 8,4V

- ładowarka

- wycior

Możliwe allegro, jako, że nie odwiedzam często forum (co może się przełożyć na brak zaufania) - choć jestem stałym bywalcem głównej strony cda i kilkuletnim czytelnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...