Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shael

Blizzard- włam na konto?

Polecane posty

Witam. NIe mogłem dopasować tego tematu nigdzie... jeśli jednak nie znalazłem odpowiedniego działu, proszę moda o przeniesienie. Otóż, od jakiegoś czasu dostaję maile od Blizzarda że moje konto prowadzi podejrzaną działalność (jakiś handel złotem itd). Otóż jest to dziwne, bo nie mam żadnych gier na koncie od Blizzarda... (samo konto). Nawet przy próbie logowania się na konto, nie mogę gdyż jest zablokowane przez "możliwość skradzenia konta" (czy coś takiego, pisze z pamięci). Jakieś porady, jak odzyskać konto? Próbowałem poprzez reset hasła, ale gry nie mam, a sekretne pytanie jest nie takie jakie ustawiałem. Chciałbym je odzyskać, choć nie mam tam gier gdyż nie zamierzam tworzyć dodatkowych adresów email specjalnie na jedną usługę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaję takie maile, a nie mam nawet konta na battle.net, a link do weryfikacji chrome wywala mi jako wykradający informację. Gdzie próbujesz się logować na to swoje konto?

edit: ok, cofam to, mam konto, chociaż nie wiem jakim cudem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zblokowane konto, to support może coś poradzi,

co do maila, to ja też co chwile dostaje takiego, kidyś dawno dawno temu miałem triala WoWa i teraz mnie męczą

olej tego maila

loguj się tylko przez eu.battle.net/pl/

a w mailu masz linka do logowania długości 2 km :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze upewnij się, że jesteś na stronie Blizzarda, a nie innej stronie.

Po drugie zwróć uwagę od kogo dostajesz maile. To, że ktoś ma podpis "Blizzard Entertainment (noreply@battle.com)" nie znaczy, że jest tym za kim się podaje. Tu[LINK]masz screena ode mnie, bo sam dostaję takich maili mnóstwo. Mail od Blizzarda jest otagowany tak: Blizzard Entertainment <noreply@blizzard.com> (W <> masz adres email z jakiego nadano wiadomość). Takie maile dodaj do spamu/usuń.

Jeśli faktycznie nie możesz zalogować się na konto na stronie głównej Zamieci, to rozpocznij procedurę przywracania konta w razie włamu. Tu[LINK] masz więcej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...