Jump to content
raul77

Mały laptop na studia, ale też do gier.

Recommended Posts

Najlepiej jakby miał 14,1" i był leciutki, bo musi być przede wszystkim mobilny, bo muszę go brać na uczelnie. Ja ze swojej strony proponuje: http://www.x-kom.pl/...500-gt740m.html czy warto dopłacić do: http://www.x-kom.pl/...500-gt740m.html ?? Teraz przejde do przyjemniejszej części korzystania z nowego sprzętu. Czy zagram na nim np. w Fife14, Max Payna3, serie Assassins's Creed, Prince of Persia czy Crysis i gry o podobnych wymaganiach. W ogóle czy będą na tym działać? Aha max cena to: 2800zł.

Edited by raul77
Link to comment
Share on other sites

Wiem, że za tę cenę można znaleźć coś lepszego, ale większego. A rozmiar dla mnie jest ważne bo dla mnie każdy kilogram mniej to lepiej, bo jak dodam niektóre książki to nie miał bym się jak z tym wszystkim czasami zabrać. A jak z grami będą działać?

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej myślałem nad normalnym laptopem, ale od kilku dni chodzi mi coś innego po głowie. A mianowicie: http://www.x-kom.pl/...-win8stdok.html. Dodatkowo wszędzie gdzię czytam, również w CDA jest to sprzęt chwalony. Razem z internetem mobilnym od T-Mobile (tylko 1GB, ale tyle mi jak na razie wystarczy, bo w domu i tak mam neostrade) byłby dla mnie jako studenta sprzęt wręcz idealny (zwłaszcza jeśli chodzi o mobilność) . Myślę że te 32GB + 120GB dysku SSD by mi wystarczyło. W dodatku myślę, że działalo by to szybciej niż na zwykłym HDD. W ostateczności zostanie jeszcze ten zewnętrzny 500GB (pewnie na usb, ale nie jest napisane co i jak). Teraz mam pytanie jeśli chodzi o wydajność. No wiem że na MAX Payne 3 czy AC to jest za słabe, ale jak myślicie LOL, Diablo III czy Fifa13 powinny dzialać (nie mowię już o Gothicach 1 i 2 biggrin_prosty.gif)? Pytam bo na YT są filmy że to w miare plynnie chdzi (na pewno na niskich ustawieniach, ale zawsze). Na reszte musial mi wystarczyć stacjonarny komputer.

Edited by raul77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...