Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

raul77

Mały laptop na studia, ale też do gier.

Recommended Posts

Najlepiej jakby miał 14,1" i był leciutki, bo musi być przede wszystkim mobilny, bo muszę go brać na uczelnie. Ja ze swojej strony proponuje: http://www.x-kom.pl/...500-gt740m.html czy warto dopłacić do: http://www.x-kom.pl/...500-gt740m.html ?? Teraz przejde do przyjemniejszej części korzystania z nowego sprzętu. Czy zagram na nim np. w Fife14, Max Payna3, serie Assassins's Creed, Prince of Persia czy Crysis i gry o podobnych wymaganiach. W ogóle czy będą na tym działać? Aha max cena to: 2800zł.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że za tę cenę można znaleźć coś lepszego, ale większego. A rozmiar dla mnie jest ważne bo dla mnie każdy kilogram mniej to lepiej, bo jak dodam niektóre książki to nie miał bym się jak z tym wszystkim czasami zabrać. A jak z grami będą działać?

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej myślałem nad normalnym laptopem, ale od kilku dni chodzi mi coś innego po głowie. A mianowicie: http://www.x-kom.pl/...-win8stdok.html. Dodatkowo wszędzie gdzię czytam, również w CDA jest to sprzęt chwalony. Razem z internetem mobilnym od T-Mobile (tylko 1GB, ale tyle mi jak na razie wystarczy, bo w domu i tak mam neostrade) byłby dla mnie jako studenta sprzęt wręcz idealny (zwłaszcza jeśli chodzi o mobilność) . Myślę że te 32GB + 120GB dysku SSD by mi wystarczyło. W dodatku myślę, że działalo by to szybciej niż na zwykłym HDD. W ostateczności zostanie jeszcze ten zewnętrzny 500GB (pewnie na usb, ale nie jest napisane co i jak). Teraz mam pytanie jeśli chodzi o wydajność. No wiem że na MAX Payne 3 czy AC to jest za słabe, ale jak myślicie LOL, Diablo III czy Fifa13 powinny dzialać (nie mowię już o Gothicach 1 i 2 biggrin_prosty.gif)? Pytam bo na YT są filmy że to w miare plynnie chdzi (na pewno na niskich ustawieniach, ale zawsze). Na reszte musial mi wystarczyć stacjonarny komputer.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...