Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Taral

Origin, gmail i Mass Effect 3

Recommended Posts

Witam,

Dziś, po dość długiej przerwie w graniu i logowaniu w ogóle, natchnęło mnie żeby pograć sobie w mojego Mass Effecta 3 przez konto Origin.

Przy logowaniu zapomniałem hasła, więc postanowiłem skorzystać z opcji jego przypominania. Formularz wypełniony bez problemu, przechodzę na gmail pewny swego i gotowy do zresetowania hasła - tu pojawił się ogromny problem. Otóż, przy którejś z rzędu "aktualizacji polityki prywatności" Google postanowiło skasować moje konto (prawdopodobnie dlatego, że nazwa była zbyt krótka). Pomijając fakt coraz większego psucia tejże poczty, nie spodziewałem się takiego "prezentu". Na konto praktycznie się nie logowałem, bo i po co? Służyło jako login do Origin i tylko do tego.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje możliwość odzyskania gry (przy próbie odzyskiwania konta na gmalu wyskakuje komunikat o tym, że "nie istnieje" - dzięki Google, naprawdę)? Czy mogę jakoś inaczej zmienić hasło w Origin, żeby się zalogować choćby na moment żeby zmienić dane?

PS Grę mam w pudełku, nigdy nikomu nie pożyczałem ani jej, ani konta. Zakupiłem ją w lipcu, jako dowodu mogę użyć strony skelpu 3Kropki.pl - widnieje w historii transakcji.

Link to comment
Share on other sites

Chyba w tym przypadku nie pozostaje Ci nic innego, jak napisać do supportu (będzie ciężko, uprzedzam) i spytać się ich, czy mogą Ci zmienić e-mail konta, skoro ten z gmaila Ci usunęli. Masz dowody (pudełko z kluczem, historia transakcji + hasła i dane konta) więc problemów nie powinni Ci robić.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...