Jump to content
Taral

Origin, gmail i Mass Effect 3

Recommended Posts

Witam,

Dziś, po dość długiej przerwie w graniu i logowaniu w ogóle, natchnęło mnie żeby pograć sobie w mojego Mass Effecta 3 przez konto Origin.

Przy logowaniu zapomniałem hasła, więc postanowiłem skorzystać z opcji jego przypominania. Formularz wypełniony bez problemu, przechodzę na gmail pewny swego i gotowy do zresetowania hasła - tu pojawił się ogromny problem. Otóż, przy którejś z rzędu "aktualizacji polityki prywatności" Google postanowiło skasować moje konto (prawdopodobnie dlatego, że nazwa była zbyt krótka). Pomijając fakt coraz większego psucia tejże poczty, nie spodziewałem się takiego "prezentu". Na konto praktycznie się nie logowałem, bo i po co? Służyło jako login do Origin i tylko do tego.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje możliwość odzyskania gry (przy próbie odzyskiwania konta na gmalu wyskakuje komunikat o tym, że "nie istnieje" - dzięki Google, naprawdę)? Czy mogę jakoś inaczej zmienić hasło w Origin, żeby się zalogować choćby na moment żeby zmienić dane?

PS Grę mam w pudełku, nigdy nikomu nie pożyczałem ani jej, ani konta. Zakupiłem ją w lipcu, jako dowodu mogę użyć strony skelpu 3Kropki.pl - widnieje w historii transakcji.

Link to comment
Share on other sites

Chyba w tym przypadku nie pozostaje Ci nic innego, jak napisać do supportu (będzie ciężko, uprzedzam) i spytać się ich, czy mogą Ci zmienić e-mail konta, skoro ten z gmaila Ci usunęli. Masz dowody (pudełko z kluczem, historia transakcji + hasła i dane konta) więc problemów nie powinni Ci robić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...