Jump to content
Arvish

Kupno karty graficznej

Recommended Posts

Witam, otóż w moim komputerze nadszedł najwyraźniej czas na wymianę (moim zdaniem) karty graficznej, ponieważ nie uciąga mi assassin's creed black flag, kiedy u mojego kuzyna który właśnie niedawno kartę wymienił, gra śmiga wybornie na max detalach, a jedyne co ma lepsze, to karta graficzna. Mamy podobne procki, mam więcej RAM, mój komputer jest nawet świeżo po formacie, a i tak nie mogłem zoptymalizować gry w satysfakcjonujący sposób. Chciałbym wymienić kartę na lepszą niż mam obecną, podaję raport z CPU-Z, mam nadzieję, że mi pomożecie smile_prosty.gif

P.S. jestem gotowy na wymianę też innych komponentów jeśli będzie trzeba, a i jeśli chodzi o koszty to do 300 PLN za samą kartę. A i właśnie, prosiłbym, żeby to też był GeForce.

Raport.html

Edited by Arvish

Karta HD7750 (lub używana HD7770), zasilacz Corsair VS 450.

Tylko najlepiej napisz do supportu MSI czy Twoja płyta ma PCI Express w wersji co najmniej 1.1. Bo jeśli jest w 1.0 to HD7750 może nie zadziałać i trzeba będzie brać używkę (np. HD6870).

Czyli o oprogramowaniu do optymalizacji gier mogę pomarzyć ? Doceniam oczywiście Twoją pomoc i pewnie się ku temu posunę, ale szkoda mi trochę, że nie da rady inaczej. Wolę jednak żeby mi gry śmigały niż obczajać co nowego Nvidia dała do użytku. Dzięki. Mniej więcej w ilu złociszach się zamknę jak zakupię obydwa podane przez Ciebie przedmioty (nowe)?

Muszę cię zmartwić, ale wymiana samej karty graficznej w najnowszym asasynie niewiele ci pomoże. Mam tą grę i przy moim procesorze, który i tak jest szybszy od twojego, gra nie jest w stanie być płynna(30kl/s) nawet na najniższych ustawieniach w FHD. W tej grze bardzo ważny jest procesor, wiadomo karta też wpływa na płynność i ją też wypadałoby zmienić.