Jump to content
damian0507

Counter-Strike: Global Offensive - Po uruchomieniu pojawia się czarne tło z napisem " Nieobsługiwany format "

Recommended Posts

Witam.

Otóż mam problem z grą CS:GO, niedawno co ją pobrałem, lecz po pierwszym uruchomieniu, czarne tło a na środku napis "Nieobsługiwany format". Mam monitor/TV firmy Funai, były wcześniej małe problemy z ustawieniem rozdzielczości ogólnej dla komputera ale jakoś ustawiłem, zresztą i tak ciężko wybrać jakąkolwiek inną rozdzielczość bo pojawia się taki sam komunikat.

Działające rozdzielczości to 1024x768 i 1280x1024 i na obu nie da się odpalić gry.

Myślałem nad zmianą rozdzielczości gry w jakimś pliku z tej gry, tylko nie wiem jaki.

Proszę o pomoc.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Edited by Artius
Powód edycji: Dopisek moderatora

Witam,

Hmm, jeżeli dobrze rozumiem, to działające rozdzielczości na monitorze to 1024x768 i 1280x1024 ?

Może spróbuj odpalić grę w następujący sposób: Wejdź w Bibliotekę gier steam, naciśnij PPM na CS:GO, "Właściwości" i w zakładce "Ogólne" będziesz miał "Ustaw opcje uruchamiania", naciśnij LPM i dodaj parametr (parametr musi być zgodny z aktualnie ustawioną rozdzielczością pulpitu):

-w 1024 -h 768

lub:

-w 1280 -h 1024

zatwierdź zmiany "Ok", i uruchom grę. Zobaczymy czy to pomoże,

pozdrawiam

• Upvote 1