Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gunhawk

Komputer do grania

Polecane posty

Witajcie!

  • Budżet na komputer: 3000-3200
  • Części do kupienia: Sama jednostka centralna, bez peryferiów i systemu
  • Czy wliczyć system w cenę: Nie
  • Zastosowanie komputera: praca, multimedia, gry.
  • Preferowany sklep: techplanet.pl
  • Rozdzielczość monitora: 1920x1080p
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Możliwe, że w przyszlości będe kombinował z oc.
  • Dodatkowe uwagi: Samodzielnie udało mi się sklecić taki zestaw :

http://techplanet.pl...s=71006&s=73693

Jednak ze względu na to, iż przez dluższy czas nie byłem na bieżąco z nowinkami w branży, nie mam pewności czy to wystarczy do grania w najnowsze tytuły. Zależy mi też na tym, aby zestaw ten nadawał się bez większych problemów pod dalszą rozbudowe. Prosiłbym o ocene tego zestawu i wskazanie co można ewentualnie w nim poprawić.Jesli to możliwe wolalbym nie przekroczyc posiadanego aktualnie budżetu. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz podkręcać procesor to trzeba wziąć do tego odpowiedni procesor i odpowiednią płytę główną, bo tego zestawu co złożyłeś nie da się podkręcić.

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=77573&s=79417&s=15240&s=78021&s=73333&s=80455&s=74684&s=77565&s=78672&s=67056

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi . Dzięki za zauważenie. Zastanawia mnie, że zmieniłes w zestawieniu zasilacz na słabszy. Czy wystarczy on gdybym w przyszlości zmienił kartę na lepszą lub planował stworzyć uklad SLI?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zmiany karty wystarczy, do SLI już niekoniecznie, ale 650W to i tak trochę mało pod SLI, szczególnie przy podkręcaniu procesora. No i SLI to raczej nieopłacalna zabawa, lepiej po prostu wymienić kartę na lepszą.

A zasilacz zmieniłem bo ma dłuższą gwarancję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...