Jump to content
Toreno96

Devil May Cry HD Collection PS3 - Brak synchronizacji audio-video

Recommended Posts

Niedawno zakupiłem Devil May Cry HD Collection na PS3 i grając uświadczyłem wymienionego w temacie problemu - braku synchronizacji pomiędzy audio, a video.

Na przykład, na początku pierwszej części, dźwięk wjeżdżającego do sklepu motoru pojawia się jeszcze zanim kamera skończy pokazywać wiszące na ścianie trofea, a dźwięk wybuchającego kilka scen później jednośladu słyszę, jeszcze zanim Trish rzuci nim w Dantego.

Sprawdzałem pierwsze misje w DMC 2 i DMC 3, tam problemu nie było, ale kolekcję kupiłem głównie dla pierwszej części, gdzie dźwięk jest zawsze przyspieszony, czy to w cutscenkach, czy we właściwej rozgrywce(muzyka w tle jest zauważalnie szybsza).

Szukałem pomocy poprzez Google i tak, mam telewizor SD, podłączony poprzez av multi/scart, który w innych grach nie sprawiał jednak żadnych problemów, po za zrozumiałą, gorszą niż w hd jakością obrazu. Grę mam na dysku.

Czy ktoś spotkał się z tym problemem, czy wie jak go rozwiązać? Wiem, że nie jest to coś, co uniemożliwia mi grę, ale mimo wszystko przeszkadza i za każdą pomoc z góry bardzo dziękuję.

Edit:

Audio w grze zachowuje się u mnie dokładnie tak samo jak na tym filmiku:

Edited by Toreno96