Jump to content
Bubble

Myszka [250] i pad

Recommended Posts

Witam moja stara myszka już pada więc trzeba kupić nową tylko moja osoba się na tym nie zna i patrzy tylko na wygląd i czy świeci więc przychodzę do was z radą. Najlepiej w agito.

Jaką myszką kupić do 250 zł ?

- uprzedzam że nie chcę logitecha bo jest brzydki xD

-podkładkę mam tą Steelseires QCK+ Fnatic

Myślałem nad:

http://www.agito.pl/...-64-594723.html

Lub jakimś razerem choć wiem że płacimy tylko za markę

Co do pada to najlepiej tego xboxowego ale czy przewodowego czy też bezprzewodowego

Widzę w sklepie tego pada

http://www.agito.pl/...827-526254.html

Tylko że na obrazku widać że jest ten adapter a na drugim już go nie ma i skąd mogę mieć pewność że gdy go odbiorę to będzie owy adapter.

I jak go ładować ?

Czy za każdym razem muszę kupować baterię ?

Edited by Bubble

W myszce nie pomogę ale mogę się wypowiedzieć na temat pada. Sam mam Xboxowego, bo polecali mi go na tym forum i nie wymieniłbym na nic innego. Pad sprawdza się bardzo dobrze i na razie nie miałem problemów z kompatybilnością. Co do wersji to już kwestia wygody, wolisz nie mieć problemów, że kabla nie starczy czy co jakiś czas wymieniać baterię. Ja wybrałem bezprzewodowego, zasięg ma dobry, a ładować aż tak często ie trzeba.

Jak masz tak dużą dłoń to spokojnie Tesoro Shrike chwycisz wygodnie clawem. W sumie tego m8000x też chwycisz, ale laser gigabytowy jest bardziej taki ostry (jak w logitechach), w Shriku jest miększy - bardziej jak optyk. Naszego redakcyjnego shrika, kolega używa już z pół roku (też ma dużą dłoń i trzyma takim pół clawem) i póki co działa bez problemów ;).

Tego ss qck fnatic optyki nie lubią za bardzo...szczególnie wybredne A3090 ;) - każde przejechanie np. 40+ cm jednym szybkim ruchem skończy się przekroczeniem max speeda.