Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozi08

Poszukuje Pad a

Polecane posty

Witam, moj xboxowy pad padl ( wink_prosty.gif ), wiec nastal ten piekny moment, ze musze poszukiwac jego nastepcy. Prosilbym o pomoc, cena tak w granicy 100zł-150zł, jesli pad bedzie super jakosci to moge dolozyc jeszcze 50, ale to juz naprawde w granicach rozsadku tongue_prosty.gif.

Wole pady przewodowe, nie jestem zainteresowany padem bezprzewodowym. To chyba na tyle, z gory dzieki za pomoc.

PS: nie chce kolejnego xboxowego pada, gdyz d-pad jest tragiczny w nim, ponadto sprawial mi mnostwo problemow(musialem go wymieniac, przez usterke ze strony producenta...).

poszukuje pada do PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w tym przedziale cenowym pad od x360 ma praktycznie monopol.

Tak naprawdę macie może dwie opcje na krzyż, Logitech F510 albo Dualshock 3.

F510 to prawdopodobnie najlepsza alternatywa dla xboxowego pada, która działa natywnie na PC. Krzyżak jest dobry, ale mi osobiście taki okrągły d-pad nie pasuje do bijatyk. Oczywiście to moja preferencja - jeżeli chodzi o samą jakość to jak najbardziej będzie sobie radził w tym gatunku.

BTW, jest jeszcze bezprzewodowa wersja tego pada: F710.

DS3 wymaga trochę wytłumaczenia - z motioninjoy + better ds3 będzie on działał beż żadnych problemów na PC. Działa zarówno przez kabelek usb (i tak, input jest przez niego przesyłany więc nie ma problemu z latencją) jak i bezprzewodowo przez bluetooth. O spustach krążą różne opinie, ale do samochodówek imho nadają się lepiej, niż te xboxowe. Jeżeli boicie się o komfort, to wystarczy kupić nakładki na triggery, które znacznie zwiększają wygodę grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...