Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DominikGAMERS

Klawiatura 100-200 zł

Polecane posty

Tak jak w temacie, profil klawiszy mógłby być niski (jestem przyzwyczajony do pisania na Omega Cassiopeia OK-327). Koniecznie potrzebuje podświetlenia (najlepiej niebieski, zielony), klawisze multimedialne typu przyciszanie, całkowite wyciszenie, makra oraz podpórkę pod nadgarstki. Prosiłbym o propozycje zarówno w w cenie około 100 zł jak i 200 i odrobinę więcej jeżeli ma to nieść za sobą zauważalną jakość. Na razie znalazłem coś takiego: Microsoft SideWinder X4, co prawda profil klawiszy wysoki, ale i do zniesienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj klawiaturę wraz z myszką, niestety jak się okazało klawiatura nie jest polska (kod producenta nie pokrywa się z tym na stronie), a na dodatek klawiatura ma podopisywane masę liter ( http://pl.rghost.net/50834402.view ) . Wysłałem reklamację na stronie agito.pl niestety pomimo wyświetlonej po wysłaniu wiadomości informacji, że dostanę maila z potwierdzeniem - nic nie dostałem. Teraz nie wiem czy wysyłać drugi raz to samo czy oni dają tego maila dopiero jak odpisują... Jednymi słowy po raz kolejny zawiodłem się na sklepie internetowym (rok temu morele.net, a teraz agito)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...