Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GDIT

Rozwiązany: Słuchawki bezprzewodowe

Recommended Posts

Witam,

w związku z moim ostatnim problemem Creative'y Alpha 3d poszły do grobu (warunki gwarancji nie zostały spełnione). Wiem już czego szukam w słuchawkach i moim pierwszym, najważniejszym kryterium jest brak kabla. Zależy mi na słuchawkach bezprzewodowych bo warunki w jakich je używam nie służą kablom. Załóżmy, że cena nie gra roli jeśli słuchawki warte są swojej ceny. Na ten moment mam na oku Logitech G930 po dość niskiej cenie 470 zł. Wydaję mi się, że słuchawki warte są tej ceny ale możliwe, że się mylę bo nie jestem w tych sprawach specjalistą. Bardzo proszę o pomoc w wybraniu właściwych, a za pomoc z góry dziękuję ;)

Nad kwestią mikrofonu nadal się zastanawiam. Raczej nie potrzebuję mikrofonu, który będzie jakiś niesamowity w kosmos ale raczej lepiej, żeby był. Nawet jeśli ma być taki jak w Logitechach, a słyszałem, że do genialnych nie należy choć daje radę.

W takim razie może pomyślisz o zewnętrznym mikrofonie, bo XeoN ma rację z tym, że modele z mikrofonami są zazwyczaj drugiego sortu.

Dobrze ustawiony zewnętrzny mikrofon nie dość, że oferuje zazwyczaj lepszą jakość, to i jest mniej problematyczny gdy go nie potrzebujesz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...