Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afaf

Wybór smartphone'a do 600-700 zł

Polecane posty

Witam. Po 2 latach dosyć owocnego użytkowania mojego LG GT540 w końcu przyszedł czas na zmianę aparatu. Od tamtego czasu na rynku telefonów bardzo wiele się zmieniło, a i ja jakoś przestałem bliżej przyglądać się coraz to nowszym urządzeniom, ale ostatnio nieco poszperałem i znalazłem, na moje oko, całkiem fajny telefon, jednak boje się że jego zakup będzie już nieopłacalny, gdyż za podobną cenę znajdziemy coś dużo lepszego, lub samo urządzenie stanie się niedługo przestarzałe, bo, spójrzmy prawdzie w oczy, swój wiek ma. Chodzi tu o Samsunga Galaxy S II. Czy jest jeszcze sens nabywać ten model? Czy w podanej cenie znajdę jakiś lepszy odpowiednik? Telefon ma służyć głównie do wiadomości, połączeń, słuchania muzyki, czasem gier (miło byłoby gdyby obsługiwał także te lepsze) i przeglądania internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak że sgs2 jest złym smartfonem tyle że trzeba uważać aby nie czegoś z chin.Owszem jest stary ale ciągle wydajny,ma chyba najlepszy aparta w tej cenie i wsparcie które się już kończy.Tyle że za 700zł masz sony xperia l i lg f5/l9.L9 to fajny fon z dużym ekranie dobrym do netu.F5 będzie najwydajniejsze a sxl niczym nie zachwyca i nic jej nie brakuje.Tak więc te telefony będą lepsze ale tylko trochę więc jak masz sgs w okazyjnej cenie to bierz w innym wypadku zastanów się nad którymś z ww. smartów.No i wiadomo ceny po świętach pewnie spadną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Samsunga Galaxy S II najbardziej obawiam się, że niedługo (rok czy dwa po zakupie) stanie się zupełnie bezużyteczny z powodu małej wydajności czy nie wspomaganego softu. Z drugiej strony ciekawi mnie czy LG L9 posiada wsparcie od producenta, czy wychodzą na niego aktualizacje i czy, co najważniejsze, wydajność w grach (GTA III na ten przykład) jest zadowalająca? Czy nie będzie to festiwal zwiech i zamuleń? Jak to jest z tym telefonem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gtaIII poradzi sobie bez problemu.Z aktualizacjami to jest bardzo słabo i pewnie już nowszego androida nie dostanie.Nieoficjalne wsparcie jest całkiem niezłe.ZA 2 lata żaden z tych telefonów prawdopodobnie nie odpali nowych gier.Z drugiej strony telefon nie będzie bezużyteczny bo bedzie można z niego dzwonić,smsować itp.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...