Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayaninssj

Batman Arkham City - losowe wywalanie do pulpitu

Polecane posty

Otóż gra wywala mnie do pulpitu po logu nvidii. Żeby było śmieszniej robi to losowo, wtedy kiedy jej się podoba. Jak uda się w końcu włączyć to działa na full detalach z dx11 i nic nie przycina. Jednak z reguły nie chce się włączyć. Moj sprzęt to FX-6300, Radeon HD 7770, 2 gb ramu, windows 7 64 bity sp1, instalowałem poprawki do procesora, zaktualizowałem sterowniki kary graficznej i nadal odpala wybiórczo. Arkham Asylun w ogóle nie odpala tylko od razu wyskakuje błąd ,,Negative Delta Time''. Gry oryginalne kupione w humblu.

Pomoże ktoś

Dodam ze gdy próbuje uruchomić jako administrator to wchodzi do menu ale po drodze bardzo się tnie no i w konsekwencji wywala do pulpitu. Każe również zainstalować Dual Core Optimizer mimo ze znajduje się on na dysku. Kilka razy go przeinstalowywałem i próbowałem uruchamiac bez tego programiku ale nic to nie daje.

Uruchamianie w trybie zgodności też nic nie daje. Sprawdziłem zgodność plików i wszytko gra.

Nadal chętnie skorzystał bym z czyjejś pomocy w moim problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po odinstalowaniu różnych składników microsoftu gra zaczęła chodzić, jedynka również. Jednak dzisiaj od rana nadal jest to samo i nie chce się włączyć. Odinstalowałem min Windows live, różne Visual c++ redistributable 2005, 2008, 2010, 2012 i zostawiłem po 2 z kazdego dla 32 i 64 bitowej wersji. Usunąłem również Akamai jakiś. Próbowałem również w trybie offline puścić gry jednak zapora je blokowała wiec ją wyłączyłem ale dzisiaj to nic nie daje. Usunąłem również Redist.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, znalazłem w menadżerze zadań atieclxx.exe i chciałem to wyłączyć, ale się nie dało. W necie wyczytałem ze może to być wirus oraz że może on powodować problemy z grafiką jak i wywalanie z różnych programów.

Comodo nic nie wykrył, żadnego wirusa. Zmieniłem antywirusa na niego wczoraj z avasta który również nic nie wykrywał. Jak wyłączyć ten proces?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...