Skocz do zawartości

Polecane posty

Pomijając już te nazwy, bo to jeszcze ujdzie. Ale coś mają z wyszukiwarką, bo jak wpisuję "HD7770" to wyskakuje tylko od Sapphire. Wpisując nawet kod producenta, np. GV-R777OC-1GD nic nie wyskakuje, mimo że karta jest dostępna - http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w morele.net zamawiałem sporo produktów i zawsze było wszystko ok. To jest mój ulubiony sklep. Chodzi mi tylko o to, że coś ostatnio jest nie tak z wyszukiwarką i sporo niedostępnych produktów. A wrzucam z Techplanet, bo jest wygodniej wyszukiwać oraz BBCode.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ThePanda w takim razie poczekam do jutra z zakupem, sklep powinien działać na Tip Top ?!

To że jest wygodniej to jedno, ale na dziś zakup w morele jest odczuwalnie tańszy .

Ps.

Przepraszam za generalizację , może być( i jest) niesprawiedliwa .

Edytowano przez MrTorbson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiadomo przecież, że wszędzie wygląda tak samo. Tylko wiesz, ktoś zobaczy "krótkie testy" to pomyśli, że faktycznie coś ten komputer będą testować a te testy będą prawdopodobnie polegać na włączeniu komputera żeby zobaczyć czy chodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy są robione jakieś testy w przypadku zwrotów gotowych zestawów , o których wiadomo , że są niesprawne ( o ile kogoś obchodzi w sklepach internetowych słowo klienta) . Morele gdy im zwróciłem kompa wiedziały dlaczego zwracam sprzęt , i teraz pytanie :

Czy ktoś zrobił testy aby ustalić powód usterki , czy jednak części poszły od razu do innych składanych ( za np. 1zł ) zestawów ?

Podejrzewam to drugie , dlatego przestał mnie interesować zakup złożonego kompa , bo chcę wiedzieć , że kupuję nowe , fabrycznie zapakowane części .

Edytowano przez MrTorbson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytano, czy jeśli złoże i kupie sobie zestaw w sklepie typu morele lub techplanet to gwarancja będzie obejmować cały zestaw czy każdy element oddzielnie, jeśli np zasilacz spali reszte kompa to dostane kase tylko za zasilacz bo gwarancja reszty komponentów nie obejmuje spalenia kompa przez zasilacz, czy zwrot za wszystko ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie problem w tym że spalenie się np. karty przez zasilacz to nie jej usterka mechaniczna tylko wina np. zasilacza który spalił cały komputer a zazwyczaj w takim wypadku nie zwracają ci kasy (wiem bo kolegę tak zrobili na jakimś tam serwisie) bo to nie wina karty tylko zasilacza, czy wtedy nadal dostane pieniądze za cały komputer ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy darmacz.pl to dobry sklep ? Zamawiał ktoś tam i nie było problemów ? Z góry thx za odp. Nie wiedziałem który dział więc dałem tutaj . Jeżeli zły to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...