Skocz do zawartości

Polecane posty

Pytam sie gwoli ścisłości:

1. Na morele można zamówić montaż pamięci i montaż komputera. Czy jeżeli wezmę to drugie, to w montują mi pamięć? (W takim razie - czemu jest osobna opcja do pamięci? Chodzi o komputery przenośne?)

2. Na morele montaż odbywa sie bez instalacji zamówionego systemu, a ten otrzymamy - nawet w wersji OEM - w osobnej płytce do wgrania ręcznego? I jak to wygląda na techplanet? I czy w obu sklepach otrzymamy wszystkie pudełka instrukcie itepe? (czytałem też, że w którymś z tych sklepów jest jakiś myk z prockiem czy kartą graficzną, że jakiś kabelek czy coś.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sklep http://www.esc.pl/ . Niskie ceny, dobry kontakt, szybki transport. Kupiłem u nich notebooka, zasilacz, kartę graficzną (GTS450, które mi nie działało, nie było żadnego problemu z wymianą na HD5750, przy czym pokryli koszt przesyłki przy wymianie) wszystko sprawne po dziś dzień, żadnych problemów. Uczciwy sklep. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mogę odradzić morele. Już drugi raz mi odsyłają kartę graficzną po miesiącu i mówią, że nic jej nie dolega. Bzdura, sapphire napisało, że takie i takie modele mają wadę fabryczną, mój się do nich zalicza i nadal mówią, że wszystko jest ok. Zgłoszenie serwisowe opisałem dokładnie, że to podczas gier, nie podczas benchmarków i dodałem:

17 storn na forum mówiących o tym problemie:

http://forum.guru3d.com/showthread.php?t=364498

9 stron na oficjalnym forum Sapphire o tym problemie:

http://www.sapphireforum.com/showthread.php?29415-7870-cards-black-screen-max-fan-and-lockups/page9

Filmik mojego autorstwa pokazujący gdzie u mnie najczęściej black screen się ujawniał:

I najciekawszy link który pokazuje gdzie leży problem (i jest on hardwareowy):

http://www.behardware.com/news/12705/black-screens-and-radeon-hd7870-a-solution.html

niedawno jeszcze dosłałem im informację, że da się rozpoznać który model jest dotknięty tą wadą:

http://www.sapphireforum.com/showthread.php?30188-HD7800-series-suffering-black-screen-issues-to-RMA-inmediately

i dzisiaj dostałem informację, że wady nie widzą i spadaj pan... Nie wiem co mam już zrobić, mam kartę, ale nie działa, nie sprzedam bo to było by chamskie, nie da się naprawić bo wada fabryczna, nie da się wysłać do serwisu bo to nic nie daje... Odradzam morele i radeony, bo mają klienta w dupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prawdopodobnie jest opcja czy złożyć czy nie, jak nie ma to prosić o nieskładanie i powinno być ok, chyba, że chcesz złożony pc, ale jaka w tym frajda wtedy jest?:P

Co do mojej karty, sapphire się odezwało, i powiedziało, żebym wysłał grafikę do nich na TESTY. Problem w tym, że wysyłka kosztuje 300zł... I nie mam pewności czy łaskawie wymienią mi ją czy ich "spece" nadal nie będą mieli podstaw do wymiany. Nie polecam sapphire i ich radeonów. Lepiej szukać firm co mają serwisy na terenie kraju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema poczebuję pomocy bo nie wiem już sam zamówiłem wczoraj z techplanet składaka ale dziś dali nowe ceny na podzespoły i pisze u mnie w zamówieniu które wysłałem im wczoraj Uwaga: W związku ze zmianą systemu historia zamówień złożonych przed 03.01.2011 nie jest w obecnej chwili dostępna.

Przepraszamy za utrudnienia.

I mam teraz od nowa składać o wiele drożej ?

Edytowano przez szatan8888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić sprzęd w morelech.

Jest to sklep internetowy i nie wiem jak to jest z gwarancją i serwisem.

Chodzi mi o to jak dostarczyć im np. uszkodzonom karte graficzną i ile będzie trwała jej naprawa.

Może ktoś kiedyś serwisował sprzęt w tym sklepie.

I czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy może bardziej się opłaca kupić kompa u sprawdzonego sprzedawcy.

niestety ten sam zestaw w morelech kosztuje u niego o 350 zł drożej. Za to nie muszę się martwić że zostane bez kompa przez 2 miesiące.

Edytowano przez mike2449
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam już konfiguracje PC i już zamówiłem (dzisiaj, w techplanet.pl) - kiedy mi przyjedzie mój PC (sam wybierałem części) ???????

Z góry dzięki za odpowiedzi smile_prosty.gif .

(zamowilem do domu, w warszawie, przesylką kurierską)

Edytowano przez SpooneyHawk6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej polecił ZNAK i bardzo dobrze zrobił. Mój poprzedni komputer był tam składany (w 2004roku) i służył mi bez wymiany rzeczy do 2010 roku (nowy komp). Części były tanie, gwarancja była nic tylko kupować tam.

Ktoś wyżej polecił ZNAK i bardzo dobrze zrobił. Mój poprzedni komputer był tam składany (w 2004roku) i służył mi bez wymiany rzeczy do 2010 roku (nowy komp). Części były tanie, gwarancja była nic tylko kupować tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...