Skocz do zawartości

Polecane posty

Chciałbym wszystkim odradzić sklep kurtmedia.pl zamówienie złożyłem w czwartek 9 sierpnia, status gotowe do wysyłki był w piątek i myślałem że paczka zostanie wtedy wysłany, jednak jeszcze w poniedziałek wysłana nie została. we wtorek zadzwoniłem tam i dowiedziałem się że nie mają niektórych produktów na stanie (mimo iż w sklepie nadal wszystkie widniały jako dostępne i można je było kupić) i wyślą w czwartek (16) bo w środę święto. Paczka została wysłana dopiero dziś i na stronie kuriera dowiedziałem się że została wysłaną paczką standard (http://www.ups.com/c...a/standard.html) którą nie ma wysyłki gwarantowanej w 24h jak pisze na stronie sklepu w dodatku (czyli oszustwo klienta). W dodatku wysyłka UPS kosztuje 30 zł a ze zdobytych przeze mnie informacji wyniki że ta wysyłka standardowa kosztuję dla sklepów z umową 10 max 15 zł czyli zarabiają na wysyłce 15-20 zł... Paczka dojdzie w poniedziałek (jeśli kurier będzie miał czas bo za dużo paczek expresowych to we wtorek albo i dalej down.gif ) i wtedy opiszę czy z paczką (dysk, ram, pendrive i 2 gry) wszystko okay jednak według mnie ten sklep jest do niczego i szczerze odradzam tam zakupy.

PS. Na wszystko mam potwierdzenie w postaci zdjęć ekranu i maili ze sklepu do mnie.

PS2. Teraz okazało się że o 10 anulowali tę wysyłkę to są jakieś [ciach] a nie sklep.

Wulgaryzmy są na FA zabronione. - MD

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poza morelami itp polecam Agito.pl. Dobry kontakt, żadnych problemów z zamówionymi przedmiotami, atrakcyjne ceny. Zamówiłem tam sporo rzeczy, łącznie ok 1500zł, zawsze kurierem za pobraniem.

Ja ze swojej strony NIE POLECAM Agito.pl tylko z jednego powodu. Chciałem kupic monitor i jak zawsze na ceneo Agito ma we wszystkich prawie najlepsza ofertę. Jest jeszcze sklep torx.pl i neo24 Niestety Agito.pl nie miało na stanie 2 interesujących mnie modeli mimo informacji że są dostępne. Dodatkowo zwróćcie uwagę bo ja tego nie zrobiłem że w opisie monitora pisze GWARANCJA AGITO - a nie np producenta. Jak się potem okazało ( przeprowadziłem małe śledztwo) mają sprzęt z importu gdzie gwarancja nie jest honorowana w polsce - oczywiscie tego nie pisza - bo do gwarancji przyjmuja sprzet do siebie ( ale juz nie za darmo) Ech... monitor w końcu kupiłem w torx.pl mieli na stanie i odebrałem osobiscie. Cena o złotówkę wyższa niż Agito ale za to z gratisowym kablem hdmi i z polską gwarancją producenta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poza morelami itp polecam Agito.pl. Dobry kontakt, żadnych problemów z zamówionymi przedmiotami, atrakcyjne ceny. Zamówiłem tam sporo rzeczy, łącznie ok 1500zł, zawsze kurierem za pobraniem.

Ja ze swojej strony NIE POLECAM Agito.pl tylko z jednego powodu. Chciałem kupic monitor i jak zawsze na ceneo Agito ma we wszystkich prawie najlepsza ofertę. Jest jeszcze sklep torx.pl i neo24 Niestety Agito.pl nie miało na stanie 2 interesujących mnie modeli mimo informacji że są dostępne. Dodatkowo zwróćcie uwagę bo ja tego nie zrobiłem że w opisie monitora pisze GWARANCJA AGITO - a nie np producenta. Jak się potem okazało ( przeprowadziłem małe śledztwo) mają sprzęt z importu gdzie gwarancja nie jest honorowana w polsce - oczywiscie tego nie pisza - bo do gwarancji przyjmuja sprzet do siebie ( ale juz nie za darmo) Ech... monitor w końcu kupiłem w torx.pl mieli na stanie i odebrałem osobiscie. Cena o złotówkę wyższa niż Agito ale za to z gratisowym kablem hdmi i z polską gwarancją producenta

Możesz rozwinąć temat skąd się tego dowiedziałeś? Gwarancja płatna? Jakim cudem? Bo przecież po to jest gwarancja, że za nią się nie płaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y

NIe - nie w tym znaczeniu płatna. Po prostu np: Samsung Czy LG ma gwarancje w systemie door to door 2 lata. W momencie awarii urządzenia transpoert sprzętu następuje kurierem z dowolnego miejsca Polski do i z serwisu LG lub Samsunga - BEZPŁATNIE dla użytkownika - tak działa Polska gwarancja producencka TYLKO dla polskiego sprzętu. W przypadku Agito gdzie sprzęt pochodzi z obcego rynku a oni piszą "gwarancja Agito" sprzęt DO SERWISU należy dostarczyć na własny koszt. Dla człowieka który nie mieszka w dużym mieście gdzie akurat jest Agito wydatek na kuriera to rząd kilkudziesięciu złotych - o to mi chodziło. Reszta gwarancji powinna być darmowa gdyż to Agito już załatwia. Pomijam tutaj kwestię wydłużenia samej naprawy o przesyłkę przez Agito.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił u nich monitor komputerowy - właśnie pisało "Gwarancja AGITO" nie chcąc tracić czasu a wychodząc z założenia że jest fabryczna gwarancja zgłosił go na infolinie LG gdzie po sprawdzeniu numeru seryjnego Pani powiedziała cyt "sprzęd pochodzi spoza polskiej dystrybucji i nie jest na jej terenie objęty gwarancją LG ELECTRONICS POLSKA" ... nic dodac nic ująć - załatwiał potem faktycznie przez Agito .. ale trwalo to ponad 2 tygodnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem się na zakupy w Morele.net mój zestaw wyszedł ciut drożej niż na techplanet ale decyduje się ze względu na możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu jedna rzecz mnie trochę niepokoi wysłałem do nich maila z zapytaniem o pewien produkt , myśle że 5 dni na złożenie sensownej odpowiedzi to trochę dużo .

Tfu tfu a jak coś się będzie działo z moim zestawem to też mogę liczyć na tak profesjonalne podejście ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem ze sklepy są TYLKO pośrednikami są zależne od "chciejstwa" kogoś z przedstawicieli producentów , ale wiedzmy że zainteresowanie i zaangażowanie ( w dzisiejszych chyba niemożliwe) naszą sprawą przez pośrednika/sprzedawcy przyspiesza ewentualne nasze roszczenia...chyba

Edytowano przez jamarkus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

I tutaj Twój błąd. Wysyłka towaru uszkodzonego do sklepu morele wcale nie przyspiesza czasu gwarancji tylko wręcz go przedłuża, ze względu na jedną prostą rzecz, czas przesyłki. Wysyłając prosto do producenta obsługa będzie kilka dni prędzej, wysyłając do moreli przedłużasz sobie okres oczekiwania ze względu na to, że oni też muszą wysłać. Poza tym pośredników jest masa czyli tutaj nie ma jakichś specjalnych względów. W jakiej kolejności sprzęt przyjdzie w takiej jest obsługiwany bez względu na to skąd przybył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłałbym do moreli tylko bym im zaniósł miałem kiedyś przygody z wysyłkowym systemem sprzedaży i to dwa razy pod rząd ogólnie dużo pisać tak tak wiem zaraz 95% populacji zakrzyknie MIAŁEŚ PECHA ja wiem i Wy o tym wiecie że pewniakiem macie racje ale mimo to ODBIÓR TYLKO OSOBISTY i tu ciekawostka szukałem grzebałem zawracałem głowe moderatorom i ...........zakupiłem sprzęt w normalnym sklepie komputerowym przepłaciłem w stosunku do Moreli.net 3 pln a do Techplanet który i tak bym mi wysłał bo we Wrocławiu nie placówki 130 pln więc Panie i Panowie warto się rozejrzeć po swoim mieście i pamiętajcie wszędzie można się targować od tego zaczynam kupowanie spodni , butów roweru czy jak w tym przypadku komputera pamiętajcie jest kryzys hehe i naprawde niektóre firmy ciułają na czynsz warto to wykorzystać wink_prosty.gif

ps Yoyo2 wielki dzięki smile_prosty.gif

Edytowano przez jamarkus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zamierzam kupić nowy komputer i waham się między kdo.pl a techplanet.pl. Zestaw w obu sklepach ma prawie identyczną cenę różnica to parę złotych tańsza jest natomiast wysyłka w techplanet 19 do 30 w kdo. Ktoś miał jakieś przygody złe? Którą stronę bardziej polecacie?

Edytowano przez Arekusanderu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiaruję kupić kompa w Techplanet.pl ale co chwile brakuje na magazynie jakiegoś komponentu, czy jest możliwość zamówienia sprzętu (razem z niedostępnymi częściami) tak żeby wysłali je kiedy będą mieli wszystkie czy coś w tym stylu ?

@ Arekusanderu

Jest, ale musisz dopłacić 10 zł

Edytowano przez Kuba122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...