Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć. Chciałem się zapytać jak to jest z tym sklepem internetowym. niedługo wymieniam swój procesor i dużo osób polecało mi ten przybytek części komputerowych. Jeżeli chodzi o przesyłkę kurierską to po prostu zaznaczam ją i zapłatę przy odbiorze i czekam cierpliwie na kuriera, który przyjedzie na adres przeze mnie podany? nie muszę na stronie owego sklepu wprowadzać danych bankowych itp? przepraszam jeżeli to nieodpowiedni dział ale niestety nie widziałem gdzie ten problem umieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w morele także nic już więcej nie kupię, reklamacja procesora trwała ponad miesiąc, nie wspomnę o olewczym podejściu do klienta przez obsługę dzaiłu serwisowego.

To co Ty zrobiłeś, że procesor zepsułeś?? Toż to geniuszem trzeba być chyba smile_prosty.gif

@whitas

Dostałeś nowy sprzęt to nie wiem w czym problem? Poza tym czym objawia sie to, że płyta jest niby zepsuta?

Edytowano przez Ationx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja polecam PCProjekt.pl - dwóch zajawieńców do lat sprzedaje komputery. O częściach wiedzą chyba wszystko. Co do sklepu to zawsze mają pełne półki sprzętu.

Składają zestawy za darmo oraz dają dodatkową gwarancję. Oprócz standardowego okresu gwarancyjnego dają 30 dni na sprawdzenie sprzętu, jeśli coś nie działa - wymieniają od ręki. Nie trzeba wysyłać na gwarancję i czekać.

Teraz widziałem jeszcze, że mają wysyłkę za darmo - rozdają kody na Facebooku https://www.facebook.com/PCProjekt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę dwa sklepy.

Pierwszy, już miałem dawno (parę miesięcy temu) polecić, ale z głowy wypadło - Saturion.pl

Witryna ok, salon ok (kupowałem grę tam, nie chciałem czekać aż dojdzie wysyłka), obudowa której w Polsce/Europie nie było, była 12 dni po złożeniu zamówienia.

Można by się trochę przyczepić do zabezpieczenia produktów - niby tylko folia bombelkowa.

Ale tak naprawdę, wydaje mi się, że dbają o środowisko, bo gdyby w samochodzie kuriera na tą budę wpadła jakaś szafka, to to drugie by raczej marnie skończyło ;)

A przesyłka doszła nienaruszona.

No i drugi sklep - morele.net

Lodówka i piekarnik szybko doszły, nawet dla częstego klienta zniżka była ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam morele.net, ale to chyba już każdy zna. Szybka przesyłka i profesjonalna obsługa + montaż za zł i wysyłka gratis przy użyciu kodu, żyć nie umierać :D A jeżeli ktoś szuka gier w niskich cenach to najlepszy(oprócz alledrogo.pl) są 3kropki.pl Ostatnio widziałem tam kolekcjonerkę Heroes 6 za 80zł o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kody promocyjne w morele mają jakąś cenę minimalną, albo inne wymogi?

Bo chcę kupić tam słuchawki ze względu na darmową dostawę dzięki tym kodom.

Dobra po dodaniu do koszyka montażu kompa kod działa, ale czy nie będzie żadnych problemów jak tak zamówię?

Tzn. Słuchawki + montaż?

Bo jeśli tak zrobię zapłacę 148zł, a bez tego 168.

Edytowano przez BladyPiter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje, najwyżej zamówię bez kodu tongue_prosty.gif

Na razie zamówienie przeszło przez realizację i jutro mają mi to wysłać.

Jak to zrobią to dam znać.

Edit 2012 - 08 - 03

Niestety, wywalili składanie z zamówienia i cena wzrosła.

szkoda tongue_prosty.gif

Edytowano przez BladyPiter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie które przewinęło się tutaj kilkanaście razy ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi mianowicie który sklep jest bardziej wiarygodny,pewniejszy itp itd morele.net czy techplanet.pl ?

Ogólnie z tego co patrzyłem to techplanet ma bardzo dużo negatywnych opinii ale ile w tym prawdy ? :&

Edytowano przez Hajak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba są na równym, bardzo wysokim poziomie.

Bierz tam gdzie ci taniej wyjdzie.

W czwartek na morele.net zamawiałem słuchawki.

W piątek napisałem zapytanie do sklepu jaką wersję słuchawek dostanę(z płaskim czy okrągłym kablem)

We wtorek o ~15.30 był kurier z słuchawkami z płaskim kablem, a o ~16.30 sklep wysłał odpowiedź:

Witam Serdecznie,

Otrzyma Pan wersję z "okrągłym" kablem.

Pozdrawiam

To jedyna rzecz do, której mogę się przyczepić podczas zakupów w tym sklepie.

Edytowano przez BladyPiter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotki cytat z gazety CD-Action 08/2012

Gdzie kupowac?

Ostatnia sprawa to miejsce zakupow.

Z listy od razu skresl markety - w nich

jestes skazany na gotowe konfiguracje,

ktore maja ladnie wygladac w oczach

laikow. Duzo lepiej zdac sie na dobrze

wyposarzony sklep komputerowy, na-

wet jesli oznaczy to koniecznosc zloze-

nia zamowienia przez internet. Przykla-

dy takich polecanych serwisow to esc.pl,

agito.pl, morele.net, techplanet.pl, pro-

line.pl, arest.pl i (drogi, ale majacy za-

zwyczaj najwiekszy wybor) komputro-

nik.pl. I jeszcze jedno - jesli nie czujesz

sie na silach, by samemu zlozyc

''dokupy'' wybrane komponenty, wiekszosc

sklepow robi to za ciebie - jesli nie za

darmo to za kilkadziesiat zlotych.

Spisywalem. sad_prosty.gif

To ci moj drogi przyda sie.

Przeczytaj i zadecyduj, czy chcesz kupowac w czesciach czy ci inny sklep zlozy.

I pamietaj, ze nie kupuj z allegro !!!

Jesli ktos ma ta gazete co ja to na tej stronie to jest : Str. 113 na dole po prawej. :)

Edytowano przez MRu1998
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim odradzić sklep kurtmedia.pl zamówienie złożyłem w czwartek 9 sierpnia, status gotowe do wysyłki był w piątek i myślałem że paczka zostanie wtedy wysłany, jednak jeszcze w poniedziałek wysłana nie została. we wtorek zadzwoniłem tam i dowiedziałem się że nie mają niektórych produktów na stanie (mimo iż w sklepie nadal wszystkie widniały jako dostępne i można je było kupić) i wyślą w czwartek (16) bo w środę święto. Paczka została wysłana dopiero dziś i na stronie kuriera dowiedziałem się że została wysłaną paczką standard (http://www.ups.com/c...a/standard.html) którą nie ma wysyłki gwarantowanej w 24h jak pisze na stronie sklepu w dodatku (czyli oszustwo klienta). W dodatku wysyłka UPS kosztuje 30 zł a ze zdobytych przeze mnie informacji wyniki że ta wysyłka standardowa kosztuję dla sklepów z umową 10 max 15 zł czyli zarabiają na wysyłce 15-20 zł... Paczka dojdzie w poniedziałek (jeśli kurier będzie miał czas bo za dużo paczek expresowych to we wtorek albo i dalej down.gif ) i wtedy opiszę czy z paczką (dysk, ram, pendrive i 2 gry) wszystko okay jednak według mnie ten sklep jest do niczego i szczerze odradzam tam zakupy.

PS. Na wszystko mam potwierdzenie w postaci zdjęć ekranu i maili ze sklepu do mnie.

PS2. Teraz okazało się że o 10 anulowali tę wysyłkę to są jakieś [ciach] a nie sklep.

Wulgaryzmy są na FA zabronione. - MD

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...