Skocz do zawartości

Polecane posty

Siema, nie widzę nigdzie jakiegoś tematu odnośnie sklepów internetowych (może po prostu nie zauważyłem więc proszę o przeniesienie jakby co). Ogólnie chciałbym się dowiedzieć czy kupował ktoś cokolwiek w sklepie T.L.M Studio? Sklep oferuje w bardzo dobrej cenie laptopy ale jest jedynie opcja przedpłaty i wolałbym się upewnić czy wszystko z tym sklepem jest ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ram.net.pl - kupowałem tam 3 razy - raz obudowę+wiatraki, potem jeszcze podkładkę i myszkę.

Drugi dobry sklep to morele.pl - często tam kupuje, raz tylko gdy kupiłem Razer banshee, pudełko było pogniecione.

Polecam kupować z płatnością przy odbiorze, lepiej jest zapłacić te 20zł więcej i mieć spokój ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy ktoś coś wie o sklepie: http://aab.com.pl/

Ceny wydają się być bardzo konkurencyjne (zamówienie za 60PLN + transport taniej mniej więcej o ok. 20 PLN niż w sklepach z odbiorem osobistym, które mam "na miejscu"), tylko się do nich dodzwonić nie mogłem i nie zaufałem na tyle, żeby oszczędzać... Jedyna forma zapłaty to przedpłata - tak czy siak zawsze korzystam z niej w sklepach wysyłkowych (gdy nie mam możliwości odbioru osobistego), gdy zaufam na tyle żeby w ogóle robić zakupy. Podobno handlują na allegro (podobno kilka kont) i problemów nie ma... Ja się jakoś do serwisów aukcyjnych nie mogę przekonać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu oddałem komputer do serwisu sklepu net-s.pl (sklep prowadzi także serwis). Komputer zawiozłem do oddziału w Gdańsku, gdzie poinformowano mnie, że zostanie przewieziony do Gdyni. OK, ceny mają (mieli?) konkurencyjne a przy okazji chciałem wymienić kartę graficzną. Usługi jakie zleciłem to: czyszczenie i konserwacja (wszystko co można "zakonserwowali", wymiana pasty, uprzątnięcie kabli w obudowie) oraz wymiana karty graficznej. Za sam serwis zapłaciłem 80zł (+ cena Radka HD 6850), czyli całkiem niedużo. Nie mam żadnych zastrzeżeń do wykonanych usług.

Sklep jak i serwis polecam każdemu. Pełen profesjonalizm, na pewno nie były to pierwsze zakupy jakie robiłem w tym sklepie.

Edytowano przez Pein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o sklepie morele.net? Fakt ceny mają nieco wyższe, ale kupowałem u nich już parę razy i nigdy nie miałem problemu.

Podoba mi się to, że mają punkt odbioru w większych miastach i mogę sobie zapłacić przy odbiorze, nie wysyłając kasy wcześniej w "ciemno".

Zgodzę się też, że ich obsługa przez GG dość kuleje, dość ciężko kogoś złapać.

Jest jeszcze jakiś sklep który działa na podobnej zasadzie co morele.net w Krakowie? Mianowicie, że mogę sobie zamówić przez internet, a potem odebrać płacąc przy odbiorze? Strasznie jestem "nieufny" jeśli chodzi o wysyłanie komuś pieniędzy, a potem oczekiwanie na paczkę, w której może być nie do końca do czego mógłbym się spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na morele.net konto i zamówienie może złożyć osoba niepełnoletnia ?

Można się jakoś "umówić" żeby kurier przyszedł np. w godzina po 15 ? Chodzę do szkoły, a chciałbym odebrać przesyłke za pobraniem i wcześniej ją sprawdzić :D

ostatnie pytanie. Jeżeli taśmy nałożone na przesyłke nie są zerwane i w ogóle eleganckie i jeżeli otworzę paczkę w obecności kuriera i będzie coś nie tak to mogę tej przesyłki w ogóle nie przyjmować czy muszę napisać raport zniszczeń ? Ten raport to jak to się w ogóle pisze ? To kurier pisze czy jak ? I co się późnij dzieje z tym raportem i przesyłka ? :D

Sorry, ale nigdy jeszcze tak nie zamawiałem i nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na morele.net konto i zamówienie może złożyć osoba niepełnoletnia ?

Tak

Można się jakoś "umówić" żeby kurier przyszedł np. w godzina po 15 ? Chodzę do szkoły, a chciałbym odebrać przesyłke za pobraniem i wcześniej ją sprawdzić

Jasne ale i tak pojawi się kiedy mu wygodniej ...(tak jest w większości przypadków)

Jeżeli taśmy nałożone na przesyłke nie są zerwane i w ogóle eleganckie i jeżeli otworzę paczkę w obecności kuriera i będzie coś nie tak to mogę tej przesyłki w ogóle nie przyjmować czy muszę napisać raport zniszczeń ? Ten raport to jak to się w ogóle pisze ? To kurier pisze czy jak ? I co się późnij dzieje z tym raportem i przesyłka ?

Nie musisz przyjmować paczki.

Kurier ma jakis tam druczek o ile pamiętam.

Informujesz morele jakąś drogą o zaistniałej sytuacji i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co się stało ze sklepem net-s.pl? Od kilku dni miałem problem z wbiciem na stronę, a dzisiaj w ogóle nie mogę się połączyć. Na Ceneo od 12 stycznia wstrzymano prezentacje oferty tego sklepu. Macie może jakieś informacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że jeszcze żyją bo sprzedaż przez allegro trwa.

Strona może być martwa z powodu serwera/zmiany softu etc. ale wygląda to dosyć dziwnie.

Dobijaj się na któryś kontakt

Net-s Spółka Jawna

Salon Gdynia:

ul. Starowiejska 17

81-356 Gdynia

Salon Gdańsk:

Centrum Handlowe City Forum

ul. Podwale Grodzkie 8

80-895 Gdańsk

nasze infolinie:

+48(58) 620-21-22

+48(58) 66-111-22

Dział obsługi allegro:

Monika Dardzińska:

GG: 10542981

e-mail: allegro@net-s.pl

tel.: +48(58) 66-111-22 wew. 112

Jakub Wawer:

GG: 37682458

e-mail: allegro@net-s.pl

tel.: +48(58) 66-111-22 wew. 112

Specjalista ds. handlowych:

Jarosław Kosiorek:

GG: 5601167

e-mail: jarek@net-s.pl

tel.: +48(58) 620-21-22 wew. 111

Fax: +48(58) 66-111-22 wew. 5

albo przez allegro jakoś:

http://allegro.pl/my_page.php?uid=3800902

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mieszkańców wielu miast polecam www.oraty.pl - niskie ceny, ekspresowa realizacja. Uwaga ceny zmieniają się ciągle w zależności od kursu dolara... Warto śledzić...

Odbiór osobisty w:

Bielsko-Biała - Białystok - Bydgoszcz - Częstochowa - Ełk - Gdańsk - Gorzów - Kalisz - Katowice - Koszalin - Kraków - Legnica - Lublin - Łódź - Olsztyn - Piła - Płock - Poznań - Radom - Rzeszów - Sandomierz - Szczecinek - Tarnów - Toruń - Warszawa - Wałbrzych - Wrocław - Zamość - Zielona Góra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanko na przyszłość. Jak wygląda gwarancja w morele.net ? Zamówiłem kompa u nich na raty, w razie problemów jak oddać sprzęt na gwarancję ? Wysłać do nich po wcześniejszym uzgodnieniu tego telefonicznie/mailowo czy zawieźć do ich netpunktu i tam wszystko uzgodnić oraz zostawić sprzęt ? I przypuśćmy że psuję się sama karta graficzna, mam ją odmontować i wysłać na gwarancję czy oddać z całym piecykiem(bo czasami sa jakieś plomby nakładane na nowe kompy i nie można go samemu rozkręcac bo się traci gwarancje) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...