Skocz do zawartości

Polecane posty

Tzn. na Morelach jest opcja złożenia i przetestowania przez nich zestawu, więc liczę, że to zrobią ;)

Poza tym wiem, że muszę ogarnąć, czy to co dostanę zgadza się z tym co zamówiłem. Muszę zerknąć też, czy wszystkie pudełka/płyty dadzą.

I pytam, czy jeszcze na coś zwrócić uwagę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często pojawiają się opinie w których narzeka się na odczepione/źle przytwierdzone chłodzienie, więcej rzeczy nie słyszałem, oprócz jednego płaczka któremu się tam powgniatały wiatraczki na karcie.

@down: dokładnie tak, zapomniałem tego dodać ;)

Edytowano przez Akron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sklepu RAMNET zdecydowanie NIE polecam i baaaaaaardzo odradzam , kupiłem u nich pod koniec wakacji dysk , jak się okazało dysku nie ma , wszystko anulowane a pieniędzy jak nie oddali tak ich nie mam od prawie 4 miesięcy... nie jest to dużo bo 200 zł ale zawsze coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dane odnośnie adresu wyglądają tak:

Imię i nazwisko

Nazwa firmy (gdzie w moim przypadku wyświetla się tutaj moje imię i nazwisko)

ulica i numer domu

Kod pocztowy Nazwa miejscowości.

W typach adresu zaznaczam "osoba fizyczna".

Edytowano przez Blik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chyba można je podciągnąć pod temat:). Czy we wszelakiej maści sklepach internetowych można kupować części na raty? Chciałbym złożyć komputer, ale gotowce raczej mnie nie interesują. Chodzi mi o jedną, dużą ratę. Jeśli kupuje się w tym samym sklepie i wszystko jest na jednej fakturze, takie rozwiązanie jest chyba możliwe, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będę się darł za pomocą caps lock'a, ale już mnie cholera bierze, a muszę się wyżalić. Moja historia zaczyna się w deszczowy poranek 14 listopada, gdy zdecydowałem się w końcu na zakup komputera... Skuszony niskimi cenami sklepu internetowego kurtmedia.pl wybrałem interesujące mnie części. Dysk, płyta, procek, ram, obudowa i zasilacz. Wszystkie produkty były owego dnia, według zapisu na stronie internetowej sklepu, dostępne. Zadowolony z zakupu, wpłaciłem przelewem przez internet, okrągłe 1009zł. 15 listopada dostałem informację ze sklepu o wpłynięciu pieniędzy na ich konto. Usiadłem więc wygodnie w fotelu, paląc papierosa i czekając na kuriera...

W środę zauważyłem że skończyły im się obudowy. Tak przynajmniej było napisane na ich stronie internetowej. Myśl oczywista- spakowali moje części, to im się skończyły co poniektóre. Czekam dalej. W piątek napisałem do nich maila- czy sprzęt został już wysłany. Czekam. W poniedziałek kolejny mail- co się dzieje z moimi pieniędzmi? Po południu dostałem odpowiedź na oba maile- "kierujemy sprawę do magazynu" . Czekam. We wtorek napisałem wiadomość "jeśli nie macie już tej obudowy poślijcie inną". Oczysiście podałem nazwę, kod producenta, ba! nawet linki wrzuciłem. Co więcej- obudowa którą wybrałem na zamianę była 5 zł tańsza. Nie odezwałem się słowem o zwrocie różnicy (oni z resztą też nie. Ale uprzedzam fakty)

Nagle w środę szok- lakoniczny mail, dowodzący ich zupełnego braku zaangażowania- "skończyły nam się dyski". Poziom [CIACH] wzrósł. Nic to, chwyciłem klawiaturę, dawaj pisać wiadomość- wymieńcie na taki, a taki. I uprzejma prośba o załatwienie sprawy jeszcze w tym tygodniu. DOKŁADNIE 7 MINUT PÓŹNIEJ przyszła odpowiedź na mojego wcześniejszego maila (z prośbą o wymianę obudowy)- "obudowa została wymieniona zgodnie z prośbą. Nie zdążymy niestety wysłać dzisiaj, wyślemy w czwartek". Odpisałem- "co z tym dyskiem?". Odpowiedź- "dysk jest dostępny". Zaraz przyszedł automatyczny mail o zmianie zamówienia i przygotowaniu paczki.

W czwartek o 13 mail- "Twoje zamówienie nakai-1 jest już w drodze". No kurde, w końcu pomyślałem sobie. Wszedłem na stronę kuriera, żeby zobaczyć czy mają już mój sprzęcior, a tu zonk! Kod podany przez kurtmedia nie działa na stronie UPS! Pomyślałem, że to dlatego, że tylko co przekazali paczkę kurierowi. No i spokojnie czekam.

Dziś mamy piąteczek. Budzę się rano, wchodzę na maila... a tu żadnej wiadmości od kuriera. Myślę no trudno, pewnie nie wszyscy coś piszą (wcześniej nie korzystałem nigdy z usług UPS). Do 13 czekałem spokojnie. Do 15 już trochę mniej. Postanowiłem wejść na stronę kurtmedia... i oczom moim ukazał się zapis: OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ. A niżej:

Objaśnienia dotyczące stanu zamówienia:

Realizacja Twojego zamówienia została chwilowo wstrzymana. Niestety nie mamy w magazynie wszystkich produktów niezbędnych do skompletowania zamówienia. Wznowimy realizację zamówienia natychmiast po otrzymaniu dostawy

Zaraz zaraz... wczoraj wysłali sprzęt, a dzisiaj mnie informują, że jednnak BRAKUJE IM JAKIŚ CZĘŚCI???. W opisie zamówienia stoi jak byk:

Przesyłka wysłana:

2011-11-24 13:56

W tym momencie [CIACH] mnie strzelił i postanowiłem Wam to opisać.

Nie mogę się oczywiście do nich dodzwonić. Nie wiem co z moimi pieniędzmi, ani czy sprzęt został faktycznie wysłany. Ogólnie to mnie ktoś tu w [CIACH] w człona robi. Dlatego- odradzam korzystanie z usług tego sklepu. Chyba że ktoś nie chce mieć z nimi kontaktu i nie lubi wiedzieć co się dzieje z jego pieniędzmi... Jak dostanę od nich jakąś wiadomość kiedyś to napiszę co z tego wyszło...

P.S. Zna ktoś jakieś paragrafy którymi można ich postraszyć? :P

Edit:

Przepraszam za bluzgi, ale już nie mogę zwyczajnie :(

Edit 2:

W końcu po dwóch tygodniach sprzęt dostałem... Spodziewałem się czegoś na przeprosiny, a tu nic :/ No ale trudno przynajmniej mam sprzęt :P

Edytowano przez Nakai666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...