Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ashariel

Czytnik ebooków czy może tablet?

Polecane posty

Drodzy forumowi wyjadacze zastanawiam się nad zakupem czytnika ebooków Amazon kindle 5

jednak naszła mnie wątpliwość czy jednak zakup tableta nie był by lepszym wyborem a jeśli tak to jakiego? Jeśli napisałem w złym dziale prosiłbym moderatora o przeniesienie i z góry przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie najpierw pytanie do czego to ci będzie służyć. Moim zdaniem nie ma lepszego sprzętu do czytania ebooków niż czytnik z e-papierem. Prawdopodobnie każdy tablet będzie ci męczył oczy przy dłuższym czytaniu.

Z drugiej strony tablety są wielofunkcyjne, możesz poczytać, latać po necie, oglądać filmy czy grać. Na czytnikach może być z tym ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej cenie to faktycznie czytnik. Kwestia co chcesz na nim robić, co jest Twoim priorytetem. Jeżeli czytanie, to za każdą cenę lepiej brać Kindla, bo oczy się nie męczą. Ludzie nie rozumieją różnicy między ekranem E-ink a LCD, dopóki sami nie zobaczą na własne oczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi radami. Jak dużo czytasz to bierz czytnik, Twoje oczy jeszcze Ci będą dziękować. :) Tablet za 500 zł to trochę żart, ale wiem, że ludzie dysponują różnymi funduszami, tylko wtedy nie można cudów wymagać od sprzętu.

Jak wybrałeś ostatecznie czytnik, to gratulacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@góra - Tablet za 500 złotych to nie jest żart, tylko wielofunkcyjna maszyna do wszystkiego - pooglądasz filmy, zagrasz we wszystkie gry na (w 90% przypadkôw) wysokich detalach, jak i wygodnie posurfujesz po sieci. Jednak do czytania Kindle będzie najlepszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...