Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Johyyn

Niedroga klawiatura bez numpada

Polecane posty

Witam, znów potrzebuję pomocy mądrych forumowiczów CD-Action wink_prosty.gif

Szukam wygodnej, przyzwoicie zbudowanej klawiatury, ale co ważne BEZ numpada. Zarówno sporo piszę, jak i gram, ale od lat używam taniej membranówki Logitecha(tak jako punkt odniesienia wink_prosty.gif). Cena? Najchętniej w okolicach 100zł, ale jestem gotów dać blisko 200, jeśli ma być jakoś niesamowicie wygodna, czy zbudowana ze wspaniałych materiałów. Oczywiście im taniej tym lepiej wink_prosty.gif

Z góry dziękuję i pozdrawiam smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mogę polecić Ci Zalman ZM-K500. Jest mała i nie ma numpada, jak chciałeś. Kosztuje 150-200zł, więc w twoim zakresie cenowym. Jest w dodatku mechaniczna, czyli ma szybszy czas reakcji niż Twoja membranówka. Nie znalazłem innych klawiatur, które spełniałyby Twoje wymagania. Jedyne, co mogę jeszcze podać to Tesoro Durandal (nie Ultimate) oraz Razer BlackWidow Tournament, jednak sporo wykraczają cenowo, jednak może Cię zainteresują. Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu używałem do gry w w3 (zanim przesiadłem się na mechaniki) tej: http://www.buykingkorea.com/qsenn-compact-mini-keyboard-gp-k7000-usb-korean-english-black.html . Tyle, że w tamtych czasach to po kafejkach się dużo chodziło i potrzebowałem właśnie małej i mobilnej, była bardzo wytrzymała, padła jak na plecak w którym była ktoś mi stanął :(

ps. z tego sklepu możesz śmiało kupować, sprawdzony (lobię z Korei i Chin kupować bo zawsze jako gift wysyłają i nie płaci się nigdy cła) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja używałem tego zalmana i ręce tak się na nim układają że jest mega wygodna osobiście używam teraz (od paru godzin) razer blackwidow ale to już grubsza sprawa... mówię Ci weź tego zalmana ile go używałem? Jak byłem na 2 tyg u dziewczyny w Angli przywiozłem jej jako prezent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...