Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

D17ex12

płyta + procesor 400zł

Polecane posty

Witam wszystkich , kupiłem od kolegi kilka części ponieważ coś mu padło w kompie i sprzedał mi je bardzo tanio , więc czemu nie :) ? otóż tak po odkupieniu podzespołów i zamontowaniu mój złom wygląda :

- Athlon 64 2800+

- płyta .. no jest ... AWARD czy jakoś tak reszty nie wiem

- Corsair CX 500w

- HD 7870 (zamontowany hd3450)

- 4GB DDR3 (zamontowane 512MB ddr)

- dysk samsung 250gb nie znam dokładnie modelu

- obudowa SilentiumPC M23

i chciałbym zmienić procesor oraz płytę pod ten zestaw tak do 400zł znajdzie się coś ?

Wszystkie części sprawdzane i śmigają

Pozdrawiam serdecznie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie ... nie chcę rozbudowywać chciałbym aby został już tak do końca swojego żywota , gram od czasu do czasu ale chciałbym pograć w miare płynnie w battlefielda 4 oraz GTA V jak wyjdzie na AMD się nie uda ? dodam też iż mam monitor z rozdzielczością 1920x1080

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można by było o pełne nazwy ? i co by lepiej się sprawdziło ? z tego co wiem hd7870 to mocna karta

PS:Kolega ma starego kompa procesor E7200 i jak są styki tam pod nim to jeden jest taki czarny jakby spalony , kiedys źle włożył procesor i mu się wygiął ale naprostował go została tylko taka czarna kropka na tych pozłacanych stykach (na 1 pozłacanym styku) czy ten procesor może działać ? procedury POST nie przechodzi , monitor bez reakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w grach, które te rdzenie wykorzystają rzecz jasna - w inym przypadku górą będzie Pentium. Na marginesie to nowe Athlony X4 (bez "II" w nazwie - w techplanet jest błąd w opisie, 740 to po prostu Athlon X4) tak naprawdę nie mają czterech pełnych rdzeni, są czymś pomiędzy 2- i 4rdzeniowcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...