Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidjus

Call of Duty: Ghosts - Przy uruchomieniu trybu multiplayer pojawia się czarny ekran i wyskakuje komunikat " Program nie odpowiada"

Polecane posty

Witam,

mam bardzo nietypowy problem z trybem wieloosobowym w grze Call of Duty Ghosts. Polega on na tym ,że kiedy włączam grę to pojawia się czarny ekran i klepsydra- zero reakcji, dopiero po kilkukrotnym kliknięciu myszy wyskakuję komunikat o tym ,że program nie odpowiada.Gra jest oryginalna, komputer(laptop) spełnia wszystkie wymagania, a kampania solowa działa bez zarzutów. Gdzie leży problem ? Czy ktoś miał bądź ma podobny ? Proszę o jak najszybszą odpowiedź bo może uda mi się jeszcze zwrócić ten chłam.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę wszystkich poinformować iż fps call of duty ghosts multi jest ostatnim [beeep] który kupiłem . Jest pełno błędów , jest to żle napisana gra . Błędy uniemożliwiają skuteczną grę w trybie multi . Jest ich tak dużo że nie mam teraz tyle czasu żeby je opisać . Activision sam sobie podciął gałąż wydając [beeep] , nic od nich nie kupie , bo czuję się okradziony .

Pozdrawiam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...