Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yakub64

Spadek wydajności w grach

Polecane posty

Witam.

Najpierw opiszę parametry laptopa

system operacyjny windows 7 64

Dell inspiron 5520

procesor intel core i5-3210M CPU @ 2.50Ghz

RAM 12Gb

Karty graficzne AMD Radeon HD 7670M, Intel? HD Graphics 4000

Sytuacja: Grałem sobie wczoraj (czwartek, 7.11.2013) w LoL'a 3 mecze, wszystko było jak zawsze cacy, na wysokich ustawieniach 60 fpsów. Bawiłem się na przeglądarce (facebook, kwejk etc.). Właczyłem ponownie rozgrywkę i nagle spadek fpsów aż do 15. Niestety musiałem przecierpieć. Sprawdziłem jak działa Skyrim, to samo, totalny spadek wydajności, w momemncie gdy kilkanaście godzin wcześniej grałem to wszystko płynnie na wysokich sutawieniach. Przeskanowałem system (żaden negatywny efekt, 0 wirusów), wyczyściłem Ccleanerem, sprawdziłem menedżer zadań. Nie mam żadnych zaśmiecających aplikacji uruchomionych w tle (Hamachi itp.). Włączony skype oczywiście, rozmawiam ze znajomymi. Zrobiłem test na CPU i GPU, temperatura prawidłowa. Zrobiłem test 3Dmarka. Przy zakupie laptopa wynik miałem około 7000, tak dziś miałem niecałe 2200. Odkurzyłem wloty powietrza, nie odkręcałem ponieważ mam jeszcze gwarancję na rok. Chciałem zrobić format, nawet już wszystko posegregowałem i przygotowałem do zgrania lecz się jeszcze powstrzymałem. Co powinienem zrobić? Jakieś pomysły czego to jest przyczyna? Dodatkowo napiszę, że laptop mi nigdy nie upadł ani nie zalał, nic z tych rzeczy. Czy zgłosić się do serwisu?

EDIT:Spadek widoczny jest tylko w grach, internet, youtube, etc. działają prawidłowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...