Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marco1987

problem z uruchomieniem Football Manager 2014

Polecane posty

Witam

W tym tygodniu zakupiłem w saturnie płytkę z grą football manager 2014. Zainstalowałem bez żadnego problemu, pobrał wszystkie pliki ze steama. Przy instalacji nie wyskoczył mi żaden błąd. Na początku instalacji folder z grą wybrałem inny niż ten w którym zainstalowany jest steam. Jak tylko włączyłem tę gre to pojawiły się pierwsze okna wczytywania, a jak juz miała się pojawić strona startowa z wyborem gry to zamiast tego pojawił się czarny ekran z kursorem i nic więcej się nie dzieje dalej. Z poprzednimi częsciami gry nie miałem żadnego problemu wszystko działało. Nie wiem może to wina sterwoników do karty graficznej. Może jeszcze raz zainstaluję tę gre. Usunę wszystkie pliki i jeszcze raz ściągne. Nie wiem co mogę zrobić, bo zapłaciłem kupę kasy za tę gre i chciałbym z niej skorzystać.

A grę zainstalowałem na laptopie toshiba satelite a 200.

Karta graficzna: Nvidia Geforce go 7300

Pamięć RAM 3 GB

Procesor Intel Core 2 Ghz

Oprogramowanie Windows Vista

Proszę Was o pomoc przy rozwiązaniu tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... i nic nie dalo to sprawdzenie spojnosci. Jedynie sciagnal jakis update, ale i tak nie dziala.:-(

Hm... moze powinienem sciagnac ze strony Nvidia sterowniki do karty graficznej i tak jak jest napisane w instrukcji do fm2014 powinienem tez zainstalowac dla systemu Windows DirectX 9.0 SDK z tej strony, ktora podali tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...