Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mishocod

Call of Duty ghost-Nietypowy problem

Polecane posty

Witam

W trybie multiplayer w cod ghosts posiadam nietypowy problem, otóż gdy włączę grę i dam opcje wyszukaj grę pojawia sie okno w którym mam stworzyć żołnierza, mój kolega który także tę grę zakupił ma tam opcję zaczynającą się jakoś na "s" (dalej nie pamiętam) i ta opcja to slot na żołnierza która nie wymaga specjalnych punktów którymi sie w tej grze wszystko odblokowuje. Sęk w tym że ja nie mam takiej opcji i gdy próbuję wybrać slot jeden pojawia się komunikat "nie masz wystarczającej ilości punktów dowodzenia, potrzebujesz 3 punktów" i problem w tym że żeby zdobyć te punkty muszę zagrać a aby zagrać muszę stworzyć żołnierza a żołnierza niedomogę stworzyć bo nie mam punktów bo nie mam jak ich zdobyć.

Jak to rozwiązać, czy to może być bug ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, gdy chcę aktywować konto ghost w emailu, ten link nie jest aktywny tzn. klikam na niego i nic się nie dzieję, i jeszcze zauważyłem że w zakłądce wyniki w cod ghosts mam 2 moje konta, co jest dziwne? Jak usunać konto cod ghost i założyć nowe i gdzie pisać z takim problemem bo widzę tylko ja go mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego żołnierza masz odblokowanego z automatu, nie jest konieczne robienie konta na ich stronce by pograć. Wejdź w zakładkę Stwórz żołnierza i tam jeden ten najbardziej na górze powinien być odblokowany. Jeśli u Ciebie tak nie jest to nie mam pojęcia co może być nie tak. Możesz spróbować reinstalu jeszcze .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę i nie tylko Ty masz taki problem. Musisz poczekać na patch w którym pewnie błąd zostanie usunięty . Masz tu przykładowy temat na forum steam, może tam ktoś znajdzie sposób przed patchem http://steamcommunity.com/app/209160/discussions/0/666824801225688623/ . Według mnie temat do zamknięcia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...