Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nero321

Słuchawki nauszne do 100zł

Polecane posty

Poszukuję dobrych słuchawek nausznych do kwoty 100zł. W większości przypadków będę korzystał z nich do słuchania muzyki z telefonu, ale i przy komputerze znajdą swoje zastosowanie. Zależy mi najbardziej na dobrej jakości dźwięku oraz żeby wizualnie również prezentowały się ciekawie. Do tej pory udało mi się znaleźć dwa modele, które usatysfakcjonowały mnie tak samo pod względem wizualnym jak i jakości dźwięku. Są to Sony ZX100 oraz ZX300. Czy warto zastanowić się nad ich zakupem czy są ciekawsze opcje cenowe i jakościowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie Maxell Retro DJ, nie wiem czy ci się wygląd spodoba, ale dźwiękowo są sporo lepsze od Soniaków i grają na poziomie droższych Brainwavz HM3 (czy identycznie to nie wiem, bo słuchałem tylko Braniwavzy, ale na pewno wiele nie odstają, o ile w ogóle).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego chcę aby ktoś bardziej obeznany doradził mi coś ciekawego, poza tym jak wspomniałem zależy mi także na fajnym wyglądzie czym na razie te Soniaki sobie nadrabiają względem podanych propozycji, które pod tym względem do mnie nie przemawiają wcale. Wierzę, że są lepsze jeśli chodzi o jakoś dźwięku, ale dla mnie muszę też fajnie wyglądać i tutaj niestety(lub też nie) wygrywają te od Sony. Nie jest to jeszcze przesądzony wybór, bo muszę się jeszcze rozeznać czy jakikolwiek sklep w mojej okolicy posiada Maxell Retro DJ lub HM3, abym mógł przy okazji sprawdzić "na własnych uszach" jak się one prezentują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się słuchawki w stylu tych z Sony, które podałem albo różnych wariantów Beatsów od Dr. Dre. Jeśli jest coś ciekawego w podobnym lub takim designie w ciekawej cenie to też byłbym zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są jakieś ciekawe, które nie wykraczają jakoś bardzo wielce poza budżet(powiedzmy maks. 50zł) to jeszcze mógłbym się nimi zainteresować, najwyżej będę musiał zaopatrzyć się w większą ilość gotówki, czego nie przewidywałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...