Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ecclesiastes

Age of Conan: Unchained- Poczatki w grze, kilka pytań.

Polecane posty

Witam

Niedawno rozpocząlem grać w AoC:U Generalnie jest to moja pierwsza przygoda z grami typu MMORPG.

Po przeczytaniu kilku recenzji postanowilem spróbować i gra spodobała mi się na tyle, że wiem, iż pewnie zawalę przy niej nie jedną noc ;) Jak to kiedyś bywalo z grami FPS.

Jak dotąd grywalem głównie w FPS-y i nie za bardzo rozumiem kilka rzeczy.

Po pierwsze chcialbym się dowiedzieć, gdzie moge sprawdzić na jakim serwerze gram (podejrzewam, że Rage PvP, ale pewności nie mam. gdzieś wyczytalem, że na tego typu serwerach gracze mogą atakować graczy niemal od samego początku. Ja dobiłem do 13lvl. I jak dotąd nikt mnie nie atakował. Chyba, że w pierwszejk lokacji atakowanie innych graczy jest niemożliwe...

Druga sprawa: Kiedy gram- średnio co kilkanaście minut dostaję zaproszenia do Gildi. Oczywiście odmawiam, bo po co dołączać do czegoś, czego się nie zna, ani nie rozumie jak to działa.

Zawsze mialem do czynienia z klanami, ale w grach typu FPS. Ale to pewnie co innego.

Zatem:

Co daje mi dołączenie do Gildii? Jak to wpłynie na moją rozgrywkę?

Jaką Gildię wybrać?

Często też czytam na róznych forach tamaty na temat gry, jednak w większości pojawiają się tam slowa, określenia, ktrórych nie rozumiem. Nie potrafię teraz zacytowac wszsytkich. Zapadly mi w pamięci jedynie:

"Tank" albo "tankowanie" lub też "DNS" (nie wiem, czy dobrze zacytowalem).

Kolejne pytanie: Jest gdzieś jakieś miejsce, gdzie móglbym znaleźć jakieś informacje na temat polskich Gildii? Większość odnośników na forach jest nieaktualnych, (tematy z 2011 roku, lub starsze a owe gildie już nie grają w AoC) Chodzi mi o aktualne informacje.

I ostatnie pytanie: Lepiej zaczynać grę na serwerze PvP czy PvE? Raczej sklaniam się ku grze na PvE bo sobie nie wyobrażam, że mnie "tłuczą" jacyś herosi, którzy postać szlifują po kilka miesięcy...

Ale czy na serwerach PvE także istnieją Gildie?

Jakie są różnice, pomiędzy oboma rodzajami serwerów?

Wielkie dzięki za cierpliwość i wszelkie odpowiedzi!

Żółtodziób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...