Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DzikuXXX

Mysz ok. 200zł

Polecane posty

No wiec musze wymienic mojego starego Deathaddera na cos nowego za ok. 200zl. Tylko mam problem: wzialbym po prostu deathaddera 2013 ale przeglajac dawno tematy o myszkach czytalem ze ich nowe sensory sa slabe i to nie to co kiedys. Szukam czegos podobnych rozmiarow co deathadder, podkladka Steelseries qck+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, ze podczepie sie pod temat. Szukam myszy laserowej, przwodowej za cene podobna jak tutaj podana w temacie (jesli warto to moze byc nawet do 300 zl).

Obecnie mam rowniez DeathAddera 3500 dpi ale niestety lewy przycisk dziala "nieregularnie" - pojedyncze klikanie jest ok ale juz przytrzymanie dziala jak "autofire". Z racji tego, ze byla kupiona na e-bayu producent odsyla mnie do sprzedawcy (czyli przyslowiowo ma to gdzies) i reklamacja nie bedzie uwzgledniona.

Z tego powodu, troche obrazony na Razera wolalbym cos od konkurencji. Nie potrzbuje w sumie wiecej jak te 3500 dpi, nie musi byc rowniez wiecej niz standardowe 5 klawiszy. Slowem - wypasu nie szukam. Z DeathAddera bylem bardzo zadowolony i w zupelnosci spelnial moje oczekiwania ale nie chcialbym kupowac ponownie tego samego modelu. Moze cos byscie polecili innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi mi zakres 12-14 cm (odleglosc wynosi 13 cm a chwyt palm/fingertip). Szczerze mowiac nigdy nie zwracalem uwagi na takie szczegoly ale akurat DeathAdder lezy mi w dloni idealnie.Zreszta chyba mozna sie do kazdej przyzwyczaic wink_prosty.gif

Co do podkladki to uzywam Razer Goliathus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...