Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KODZIi

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Gra zacina się i wyskakuje komunikat " xrEngine przestał działać "

Polecane posty

Witam.

Mam problem ze S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci grą z Cd action. Gdy gram to, co jakiś czas chyba co 1 godzinę ścina mi grę na maksa i nagle wyskakuje błąd xrEngine przestał działaćsad_prosty.gif. Jeżeli ktoś wie jak naprawić ten błąd, to niech odpowiada:).

PS: Patcha instalowałem.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni, a także z zasadami poprawnej pisowni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem ze stalkerem zew prypeci tylko że inny... otóż jak wpisuje cd key z płyty to jak sie dołączam do serwa to mi syskakuje Błąd połączenia;niepoprawny cd key. Gre mam z cd atcion a cdkeyu nikomu nie porzyczałem. nawet brata prosiłem żeby mi wpisał. cały dzień prubujemy i to samo proszęo pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja miałem xp 32 bity to mi wyskakiwał jakis robaczek i jakies cyfry np: x;engine00032403298

a powiedz czy nie wyskakiwał ci błąd podczas instalacji np. "c/program files.../doc6 Nośnik jest uszkodzony (ponów próbe) (anuluj) (przerwij)" jak ci wyskoczyło przy instalacji cos takiego to moze byc to

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...