Jump to content

Kruk22

Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kruk22

 • Rank
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Moją pierwszą grą była: Kozacy Sztuka Wojny. Trzeba było rozbudować miasto, wyszkolić wojska i zaatakować wroga. Najbardziej lubiłem grać Polską ze względu na szybką i wytrzymałą konnicę. Była nią husaria.
 2. Według mnie Uprising44. To po prostu dno. Tryb strategiczny popsuł jakieś 3/4 gry
 3. Mój komputer nie pozwala mi na gre na dużych detelach, ale dla mnie najwarzniejsza jest fabuła.
 4. Spróbuj jednego s tych sposobów: Sprawdź parametry kompa. Sprawdź spójność plików lokalnych. Przeinstaluj grę.
 5. 1.Sprawdź połączenie z internetem. 2.Sprawdź czy limit twojego internetu nie przekracza rozmiaru gry. Jeśli nic nie pomoże spróbuj przeinstalować Steam.
 6. Masz grę po polsku, czy ja spolszczałeś ręcznie? Jeśli ją spolszczałeś to jakiegoś pliku mogło zabraknąć też tak miałem z wieloma grami.
 7. najstraszniejsza gra... dla mnie Amnesia Mroczny Obłęd. jak tes stwory się pojawiły i zaczęły za mną isc gdzies jak szukałem jakis notatek to chcialem wyskoczyc przez okno PS: grałem w nocy przy zgaszonym swietle ze słuchawkami na uszach
 8. otóż jak wpisuje cd key z płyty to jak sie dołączam do serwa to mi syskakuje Błąd połączenia;niepoprawny cd key. Gre mam z cd atcion a cdkeyu nikomu nie porzyczałem. nawet brata prosiłem żeby mi wpisał. cały dzień prubujemy i to samo proszęo pomoc. mojemu koledze który tez se kupil cdatcion stalker na multi dziala a mnie nie.
 9. jak ja miałem xp 32 bity to mi wyskakiwał jakis robaczek i jakies cyfry np: x;engine00032403298 a powiedz czy nie wyskakiwał ci błąd podczas instalacji np. "c/program files.../doc6 Nośnik jest uszkodzony (ponów próbe) (anuluj) (przerwij)" jak ci wyskoczyło przy instalacji cos takiego to moze byc to
 10. Też mam problem ze stalkerem zew prypeci tylko że inny... otóż jak wpisuje cd key z płyty to jak sie dołączam do serwa to mi syskakuje Błąd połączenia;niepoprawny cd key. Gre mam z cd atcion a cdkeyu nikomu nie porzyczałem. nawet brata prosiłem żeby mi wpisał. cały dzień prubujemy i to samo proszęo pomoc.
×
×
 • Create New...