Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kry7

Myszka za ok 70 zł

Polecane posty

Witam szukam myszki do głównie gier. Dotychczas używałem tracera diablo nie miałem porównania z innymi myszkami (droższymi) ale wymogiem w nowej myszce są dwa przyciski pod kciukiem wstecz i dalej.

Myszkę będę trzymał Palm grip.

Podkładkę mam A4tech X7 200MP.

Co polecacie? smile_prosty.gif

EDIT: Znalezłem kilka myszek a4tech np. x710bh x748 ale teraz są to v-tracki podobno sporo gorsze od avago i nie wiem co wziąć (wyglądem x748 najbardziej mi odpowiada )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genius faktycznie fajny jest ale podkładkę mam prawie nową a mysz kosztuje jednak trochę ponad 70 zl. Co do a4techa to jednak tez przekracza cenę. Co myślicie o myszkach zalman zm m200 niby ma avago5700 i jest bardzo tania (i mala ale to jakos przeboleje) ale jak w grach by się sprawdzała ?? Znalazłem też mysz e-blue cobra EMS 108 wydaje mi się najlepsza jak myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już temat jest zakopany dlatego nie prosiłem o zamknięcie :P Kupiłem już mysz E-blue EMS 108BK i powiem tak, różnica jest duża w porównaniu z tracerem w precyzji sensora i jego czułości w poprzedniej myszce 1800DPI=skakanie po całym ekranie, teraz mogę nawet spokojnie na 2400DPI operować . Nie pasuje mi tylko jej kształt gdyby była bardziej wypukła wygodniej by się ją trzymał.

@rafioza dzięki za propozycję ale już po zakupach :)

Temat można zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...