Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skip99

Rozwiązany: Razer Deathadder 3G, warto?

Polecane posty

Mam propozycję kupna Razera DA 3G, oczywiście gwarancji nie ma. Warto? Nie zepsuje się za szybko? Czy jednak kupić coś pokroju Tracer Ghost, Zalman ZM-M300, Natec Genesis GX55/66 lub A4tech x748 Ogólnie ile ten DA jeszcze potrzyma? Nie rozpadnie mi się w rękach po tygodniu? Zapomniałem, do tego dochodzi podkładka SteelSeries QCK, cały zestaw 70zł. Może macie jakieś inne propozycje za 70zł? Mam też na oku ogłoszenie, Razer Abyssus też za 70zł. Co myślicie o Gigabyte Force M7 Thor i innych modelach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy teraz na testach myszkę genius x-g510 (kosztuje coś koło 70 zł właśnie, ma A3050) i muszę przyznać, ze całkiem dobra. Za jakiś czas będzie recenzja tongue_prosty.gif, ale wstępnie mogę polecić wraz z wymienionymi w poście pitera myszkami smile_prosty.gif . Tylko jedna ważna rzecz - koniecznie musisz mieć NIE CZARNĄ podkładkę (na wszystkich czarnych powierzchniach np ss qck, zowie g-tf, taito, goliathus itp itd myszka wariuje jak ruszasz szybko tongue_prosty.gif) ale na np. tesoro aegis myszka chodzi rewelacyjnie. I przycisk na boku jest tak średnio umiejscowiony ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli M6900 i Xorneta są na podobnym poziomie. Pomyślę i kupię jedną z nich. Wielkie dzięki za pomoc. Do zamknięcia.

Jednak nie :) Mam dylemat którą mychę wybrać, Genius X-G510, CM Storm XORNET i Gigabyte M6900. Obejrzałem i przeczytałem parę recenzji i są one bardzo porównywalne. Wszystkie mi się podobają i nie mam pojęcia co wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...