Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

5hokage

Portal

Polecane posty

Witam

Kupiłem grę Portal . Po wykonaniu instalacji i Steamowych rzeczy włączam grę . W 1 pokoju po upływie czasu w drzwiach pojawia mi się czerwony portal . Gdy w niego wchodzę pojawia się bład aplikacji hl2.exe i gra wychodzi do windowsa . O co chodzi co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal to fajna gra na myślenie. Można znaleźć fajne rzeczy ale nie powiem gdzie bo nie będę psuł zabawy ale mogę ujawnić to ze są ślady kogoś kto był tam przed nami. Polecam tą grę ale moim zdaniem mogła to być ona za darmo jako zachęta dla TF2. To jak 5hokage po poradzie MarceliTM gra działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal to świetna gra, a gracze tworzą nowe poziomy dla lepszej jeszcze rozrywki. Ja skusiłem się na Orange Box'a a nie na samego Portala i nie żałuję. TF2, HL2, HL2:E1, HL2:E2 no i Portal to gry zasługujące na 9,5/10 w swoich kategoriach. No dobra Portal to coś nowego :).

Gra polecana dla każdego kto lubi logiczne myślenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mianowicie taki problem, że na opakowaniu pisze, iż jest 17 wersji językowych w tym polski, ale w opcjach język mogę zmienic najwyżej na Niemiecki, Angielski, Francuski, Rosyjski, Włoski i Hiszpański. :/ Wie ktoś jak można zmienić język na polski??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnośnie portala jeśli chcę grać w grę dla jednego gracza to muszę się logowac na steame ????

Tak , jednak nawet jak mam czasami problemy z netem to steam jest wyrozumiały działa w trybie offline i także można pograć. Poza tym ta gra przecież wymaga nawet steama do instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z momentem (tym po działku z rakietami i szybami) jest tam takie wejście do szybu went. i wnioskując po napisach na ścianach powinienem tam wejść tylko że nie wiem jak ... ktoś pomoże ??

*problem rozwiązany (nie zauważyłem tej skrzynki) teraz mam nowy a mianowicie nie wiem co zrobić w tym dużym pomieszczeniu z tyloma działkami (pokonałem je wskoczyłem na tą pułkę pokonałem te dwa działka i co teraz ???)

** przeszedłem, gierka świetna a o ostatnim filmiku nie wiem co myśleć ... (muzyczka faktycznie nieźle walnięta )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zachwyconym Portalem polecam dodatkowy mappack dostępny pod tym linkiem Klik. Obecnie to chyba największy i najlepszy zestaw dodatkowych poziomów. W przeciwieństwie do innych mappacków posiada fabułę zazębiającą się zarówno z oryginalnym Portalem (jest dla niego prequelem) jak i Half-Lifem.

Jeszcze raz gorąco polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee..., a to nie jest przypadkiem zestaw map do wersji Flash? :blink:

Przeczytaj sobie, co jest tam napisane... Jest to mappack NA PODSTAWIE gry flash. Przeszedłem go i uważam, że jest świetny. Niektóre zagadki są trudniejsze niż w podstawce, długość podobna. Świetny;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie, co jest tam napisane... Jest to mappack NA PODSTAWIE gry flash

Sorry, moja wina. Grałem w wersję flash zanim kupiłem 'zwykłego' Portala :P A mod niezły, bez problemu mógłby uchodzić za Portal 2 ;)

BTW:Mam problem w tym samym pomieszczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmp jest wystarczający. Jedynie grafika jest zintegrowana z tą płytą http://www.gigabyte.pl/products/mb/driver/...45gm-s2_3x.html DX 9.0C, sterowniki najnowsze jakie sa:-/

Taki błąd sie pojawia. Czekam minute jak sie pojawi portal i gdy probuję przez niego przejsc to: http://img171.imageshack.us/my.php?image=o...oooooooobk7.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...