Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cule123

Steam-Instalowanie gier z pendrive

Polecane posty

Cześć. Mam pewien problem z Steamem. Jako że mam słaby internet i gry które kupuje dystrybucją cyfrową przeważnie ściąga mi kolega. A więc wygląda to tak :

Kolega kopiuje mi folder z plikami gry. W tym wypadku jest to arma i nie wiem co mam zrobić bo kiedyś robiłem to tak że dawałem grę na około 30 sec do ściągania, pauzowałem pobieranie, wyłączałem steama i wklejałem pliki od kumpla. Po czym dawałem żeby sprawdził pliki lokalne czy jak to się nazywa, lecz teraz gdy tak robię steam i tak próbuje pobierać gre nie mam pojęcia o co chodzi dlatego proszę was o pomoc. Wiecie może jak to skopiować i do jakich folderów żeby działało ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STEAM ma opcję tworzenia kopii zapasowej gry. Wystarczy, że klikniesz prawym na dany program i wybierzesz odpowiednią opcję, a kreator poprowadzi cię "za rączkę".

Wybacz, trochę to się zmieniło, albo pamięć mi szwankuje. To tak - klikasz prawym, wybierasz opcję "właściwości", potem zakładka "pliki lokalne" i opcja "Utwórz kopię zapasową plików gry". Stworzone w ten sposób pliki przerzucasz na pendrive. Potem, już na swojej maszynie, odpalasz automatyczny instalator i voila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...