Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mojrzesz

Dark Souls Prepare to Die! Edition

Polecane posty

5 kluczy to trochę za dużo - grę można łatwo zdobyć za 3, bo niedawno była przeceniona o 75%. Dlatego proponuję Ci właśnie 3 klucze, albo którąś z tych gier: GRID 2, Iron Sky: Invasion, może Monaco... Co Ty na to?

@Down - skoro był rozdawany na FB, to dlaczego nie wygrałeś? Podpowiem Ci - dlatego, że Polska nie może brać udziału w tym giveawayu... Mój GRID 2 nie pochodzi z tego konkursu, ale co ja Ci tu będę opowiadał... Szukaj wiatru w polu, może ktoś "pokusi się" na Dark Souls za 5 kluczy... Jeśli ktoś się nad tym zastanawia, to odradzam, można go dostać taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos z mojego tematu? http://www.steamtrades.com/forum/X6vLG/h-cheap-games-gifts-w-dota2tf2-keys-offers

5 kluczy to trochę za dużo - grę można łatwo zdobyć za 3, bo niedawno była przeceniona o 75%. Dlatego proponuję Ci właśnie 3 klucze, albo którąś z tych gier: GRID 2, Iron Sky: Invasion, może Monaco... Co Ty na to?

@Down - skoro był rozdawany na FB, to dlaczego nie wygrałeś? Podpowiem Ci - dlatego, że Polska nie może brać udziału w tym giveawayu... Mój GRID 2 nie pochodzi z tego konkursu, ale co ja Ci tu będę opowiadał... Szukaj wiatru w polu, może ktoś "pokusi się" na Dark Souls za 5 kluczy... Jeśli ktoś się nad tym zastanawia, to odradzam, można go dostać taniej.

czytelnik ta gra jest warta na promocji 3,5 klucza w najtanszym regionie. ja kupilem za 3,5 klucza od kumpla z USA i sprzedalem nastepnego dnia za 5 kluczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...