Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puszek11

Gothic 3 - problem z myszką oraz spolszczeniem

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. Wczoraj kupiłem w sklepie gram.pl cyfrową wersję gothica 3. Po zainstalowaniu i uruchomieniu okazało się, że gra jest w wersji angielskiej, a we właściwościach steam nie ma możliwości zmiany na język ojczysty. Tutaj pada pierwsze pytanie, czy jest mozliwość spolszczenia Gothica 3?

Druga sprawa dotycząca tejże gry w większym stopniu uniemożliwia rozgrywkę, otóż po uruchomieniu nowej gry i załadowaniu się świata sterowanie myszką jest niemożliwe. W menusach wszystko jest ok w opcjach sterowana także. Zaznaczam jeszcze raz, że myszka nie jest uszkodzona bo działa wszędzie oprócz wspomnianego Gothica. Moją uwagę zwrócił Num lock, który jest ciągle aktywny podczas grania i nie da się go wyłączyc.

Proszę serdecznie forumowiczów o pomoc, z pozdrowieniami puszek11 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest dobre spolszczenie tej gry: http://espolszczenia.eu/ . Sam swego czasu szukałam spolszczenia do Gothic 3 - dostałam na urodziny od siostry Gothica ale niestety... w wersji angielskiej. No i choć wstyd się przyznać mój angielski jest taki sobie. Tak więc ściągnęłam ze strony. I z tego co porównywałam z grą u brata oryginalną w wersji polskiej praktycznie nie ma różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...