Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roberto171

[PS3] ReadDeadRedemption z PSStore

Polecane posty

Nie wiem, czy to do końca zalicza się w kategorii "problemu", ale ostatnio chciałem zakupić sobie RDR na ps3, więc najpierw chciałem sprawdzić cenę na PSStore, ale przy grze pojawił mi się napis ZAKUPIONE, a nic nigdy, poza subskrypcją na PS+ w sklepie play station nie kupowałem. Gdy gra mi się pobrała(ponad 8gb) to jest przy niej taki złoty znaczek i dodatkowe pisze, że wygasa 25.08.2014(coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie). Przypomniałem sobie również, że kiedyś pobierałem demo RDR, ale anulowałem. Nie miałem czasu zagrać, ale wygląda na to, że mam pełną wersje gry, z trybem multi i single. Nie jest to jakiś bug? Nie mogę nic znaleźć na ten temat obecnie, bo mam ograniczone pole działania.

Wiem, że kiedyś RDR był na ps+, ale ja z niego korzystam dopiero 2 miesiące. Nie rozumiem o co tu chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś kiedyś już aktywne ps+ np. z kodu na miesiąc(kiedyś dodawali je do niektórych gier, taki sam był swojego czasu w CDA), albo może używałeś kiedyś slotu kolegi, który miał aktywne ps+. Jeśli tak, mogłeś wtedy włączyć pobieranie RDR i konsola to zapamięta i jeśli masz aktywne ps+ gra powinna działać. Proponuje ją pobrać do końca i zobaczyć, dużo nie zapłacisz, a jeśli to działa to będziesz mieć jedną z najlepszych gier tej generacji (osobiście dla mnie, najlepszą) za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...