Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiekx27

Wiedźmin 2 - zacinająca się animacja.

Polecane posty

Witajcie. Od jakiegoś czasu borykam się z nie miłym problemem związanym z grą Wiedźmin 2. Otóż grę zakupiłem na steamie i z tej platformy też ją pobieram, wgrałem wszystkie dostępne patche do tej gry jednak ta nie działa tak jak powinna. Mianowicie podczas grania doświadczam cały czas dziwnych spadków animacji. jest to tak dokuczliwe, że praktycznie uniemożliwia granie. Próbowałem różnych ustawień graficznych nawet na najniższych detalach w najniższej rozdzielczości ten problem występuje (uberpróbkowanie też wyłączone :)). Nie wiem co już robić. Konfiguracja mojego komputera

Procesor: AMD Athlon II 4x3.0GHz

Karta graficzna: GeForce 9800GT (wydaje się troszkę stara, ale mój kolega od którego zresztą odkupiłem tę kartę za grosze grał na niej we wspomnianą grę na średnich ustawieniach graficznych)

Pamięć: 4GB RAM DDR3

Płyta: Asrock 970 Pro3

Komputer więc wydaje się całkiem ok. Co prawda gra ma wysokie wymagania, ale i na słabszych maszynach z powodzeniem chodzi na średnio-niskich detalach, więc raczej nie tu tkwi problem...

System: Windows 8 (sprawdzałem też czy to, aby nie wina systemu, ale inny mój kolega z powodzeniem gra w tę grę na swoim laptopie pracującym na tym systemie).

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :)

Aha, sterowniki do karty też aktualne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się podpinać pod cudze tematy, ale mam podobny problem. Po prostu animacja przeskakuje, zaznaczam, że w tym momencie nie ma spadków fps. Próbowałem już wielu rzeczy i nic nie pomaga. Tobie radzę usunąć Nvidia 3d Vision, jeśli masz zainstalowane. Używasz jakiegoś antywirusa / firewalla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zacząłem mieć podejrzenia, że może to przez firewalla jakiego używam (Comodo), ponieważ przy instalacji patchy za każdym razem "blokował" akcje. Ale jak widać to nie to. Twoja wersja gry to też edycja rozszerzona? Bo ja kiedyś grałem na zwykłej i było ok. Ostatnio stwierdziłem, że zagram jeszcze raz, lecz tym razem w edycję rozszerzoną i niestety pojawił się taki problem. Zastanawiam się czy nie odłączyć neta, gdy chce mi wgrać aktualizację i spróbować zagrać w wersję normalną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...