Skocz do zawartości

Dark Messiah of Might and Magic-wywala z gry


ProGamer99

Polecane posty

Witam. Nie wiem czy dobry dział, więc jeśli coś proszę o przeniesienie ;)

Zainstalowałem sobie Dark MMM. Do misji na statku wszytko było w porządku, sam miód. Na statku, do wyjścia na pokład też dobrze. Lecz na pokładzie kula ognia jest czarnym kwadratem, różnokolorowe piksele, i nagle bła : pamięć nie może być read, Internal Driver Error, albo Program przestał działać wyślij raport o błędach. Wnioskuję, że ram nie wyrabia? Wiem o tym. lecz może coś by pomogło? Może stery do karty nowe? tylko nei wiem jakie :( Pomóżcie

Pytajcie o wszystko, nie chce mi się rozcyfrowywać angielskich postów lub tłumacza google, lecz jeśli tu nie otrzymam pomocy, pomęczę się trochę, chyba że ktoś podeśle mi Save

Wiem, że po misji na statku było wporzo. Z orkami też cała gra była spoko kiedyś xD ale proszę o Save lub pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podejrzewasz niedobory RAMu to podziel się jaką masz ich ilość, oraz jaki posiadasz system operacyjny. Jeśli chcesz natomiast uzyskać informacje na temat sterowników do GPU, no to niestety bez symbolu karty niewiele można przepowiedzieć :)

Pomijając powyższe, zakładam, że grę masz sprzężoną ze STEAM. Osobiście zacząłbym od sprawdzenia "spójności plików", co robi się następująco:

  • Klikasz PPM na grze w bibliotece STEAM,
  • Właściwości
  • Zakładka "Pliki lokalne"
  • Ostatnia opcja: "Sprawdź spójność plików gry..."

Wbrew pozorom, sporo problemów można w ten szybki i prosty sposób rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Twoja specyfikacja PC spokojnie powinna podołać wymaganiom gry, więc tą kwestię bym odrzucił.

Zatem, skoro gra sprawia problemy w konkretnym miejscu, to najprawdopodobniej problemem jest jakiś błąd w instalacji. Widzę następujące możliwości:

  • reinstalację gry, uprzednio kopiując pliki instalacyjne z płyty na HDD,
  • zaktualizowanie gry (z zastrzeżeniem, że w większości gier z CDA patche robią problemy - np. gra będzie rzucać się o nieodpowiednią płytę w napędzie),
  • zdobycie klucza STEAM (polecam zapoznać się z informacjami pod adresem http://www.cdaction.pl/seriale/ - zapewne będziesz musiał napisać maila lub uderzyć z PM na forum, bo gra była w CDA już dość dawno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dodałbym Cię na Skype, jesli masz tę grę, iprzeszedłbyś statek? I wtedy wysłał save? A z keyem spróbuję później co najwyżej :)

Cóż.... Miałem napisać że problem rozwiązany, ale jednak nie. Zmienjszyłem ustawienia na najniższe, ale statek przeszedłem po powrocie na stare ustawienia, no cóż raport o błędach. Ciągle wywala, że w datacache.dll ;( Pokombinuję z ustawieniami, żeby było w miarę ładnie i można było grać, więc potem powiem :(

Ok, jest git! :) ale jeśli możesz mi pomóc dostać się do jednego pomieszczenia, to podaj mi swój Skype :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick skype jest taki sam jak ten podany w profilu do MSN.

Pogadać możemy, choć grę bym musiał sobie odświeżyć, żeby cokolwiek, komukolwiek pomóc. Po prostu, nie pamiętam jak tam fabuła biegła, nie wspominając o lokacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...