Skocz do zawartości

Euro Truck Simulator 2 kody


Morphine

Polecane posty

Hej!

Ostatnio naszła mnie ponowna chęć aby usiąść za kółkiem w ETS 2. Tak więc uruchomiłem grę i niestety ku mojemu zaskoczeniu nie zobaczyłem tam mojego starego profilu. Trochę mnie to zasmuciło bo miałem tam chyba 10 level i włożyłem sporo pracy żeby ten profil był jaki był był. Stworzyłem więc nowy i zaczynam jeszcze raz, ale czy mógłby mi ktoś podać sposób zmiane poziomu i ilości pieniędzy? Wiem że to nie do końca uczciwe, ale chce po prostu odzyskać to co osiągnąłem w grze w uczciwy sposób. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jakikolwiek samochód i zapisz grę. Przejdź do .../Euro Truck Simulator 2/save (gdzie jest dokładnie zależy od tego, gdzie zainstalowałeś grę). znajdź plik game.sii -> PPM -> otwórz za pomocą Notatnika. Wyszukaj (Ctrl + F) linijkę money_account: xxx, gdzie xxx to aktualna ilość posiadanych pieniędzy. Wpisz tam oczekiwaną sumę i zapisz zmiany.

Przed wprowadzeniem zmian wykonaj kopię zapasową tego pliku.

Nie znam dokładnego sposobu na zmianę poziomu - możesz poszukać w tym pliku. Jeśli nie chcesz edytować pliku, możesz posłużyć się trainerem z tej strony. Wybierz odpowiedni dla Twojej wersji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, słyszałem o tym sposobie, tylko że tego pliku domyślnie nie dało się uruchomić za pomocą notatnika, musiałem to zmienić w ustawieniach. Ale kiedy go otwieram, nie mam normalnych napisów, tylko dziwne znaczki(coś jakby chińskie). Niestety nie ma opcji aby to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...